Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lennétek hajlandók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lennétek hajlandók párotok "jóindulatú" kioktatását tolerálni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromban azt, hogy törekszik velem együtt az egészséges életmódra és hogy mindketten felhúzzuk egymást ezen a téren (jó kaják, sport, mentális/fizikai odafigyelés), de úgy érzem, kissé néha túlzásba esik és ilyenkor már elkezd zavarni az "okoskodása".


A mai napi eset például az, hogy egy webshopról rendeltünk vitaminokat, és gondoltam küldök neki egy csomag granolát, hogy tegye bele a bevásárlólistába, ebben a napi adag 4 gram cukor lett volna, 13 napra elegendő, mindez azért, hogy az amúgy kissé már natúr és unalmassá vált müzlit feldobjuk vele.


Erre felhívott, hogy ő beleteszi, de jól gondoljam át, kell-e, mert cukor van benne, ami tönkreteszi a fogakat, rosszat tesz, alapvetően egészségtelen dolog, és páromként ő úgy érzi, hogy jól teszi, ha jelzi, hogy ez nem feltétlen jó ötlet, DE amúgy (a guilt trip után) ha gondolom, beleteszi a listába, csak nem ajánlja.


Itt egy kicsit ingerült lettem, mert valamelyest azt gondolom, hogy az egészségtelen életmódra hajlás nem itt kezdődik, ráadásul extrém jól és minőségi dolgokat szoktunk enni (el is megy a teljes szombat a nagy adagnyi kajakészítésekkel következő hétre).


2023. aug. 22. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig nem kell ezt tolerálni. Nyugodtan, de határozottan le kell állítani. Ez pont tipikusan olyan dolog, amit a legjobb még melegében elfojtani, mert ha csak nyelsz, akkor csak gyűlik, gyűlik a frusztráció és mikor kirobban akkor nagyon csúnya lesz.
2023. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Granola, jól van. Mintha egy vödör fagyit mondtál volna.


Ennek "food fear-mongering" a neve, amikor az emberek már almát sem esznek, mert cUkOr!!!

2023. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Felnőtt vagyok, el tudom dönteni, hogy mit eszem.
2023. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem hagynám, hogy beleszóljon. Teljesen jogos az ellenérzésed.
2023. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Jézus...beteges, amit csinál! Másban is ilyen? Az egy dolog, hogy támogatjátok egymást az egészséges életmódban, de ennek alapján ő durván átesett a ló túloldalára, amit ha magával csinál, egye fene, de engem nagyon frusztrálna, hogy engem is ennyire patikamérlegen méricskél. A mérlegre is ráállít, meg pusztán jószándékból jelzi, ha két falattal többet ettél, mint ami kellene? Gondolom, arról szó sem lehet, hogy egy nyaralás alatt elnyalj egy fagyit anélkül, hogy be ne szólna. Mi értelme így élni?
2023. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez egy függőség, amikor valaki ilyen durván csak a nagyon egészségesnek mondott ételeket hajlandó meglenni.
2023. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!