Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeret már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeret már úgy a barátom, mint a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Eleinte nem viselkedett velem úgy, mint most, kedves volt hozzám, de már nem. Még most is mindig elmondja, hogy szeret, meg hoz nekem kis meglepéseket, édességeket stb.

Ha valami olyat mondok, ami neki nem tetszik, vagy hallani se akar róla, akkor azt mondja, hogy kapni fogok tőle, persze utána mindig azzal jön, hogy csak viccelt.

Szerinte nekem nem szükséges megtanulnom vezetni autót, mert akkor állandóan csak csavarognék, meg nem is fogok kelleni neki úgy, ha a ház körül se fogok csinálni semmit.

Előfordult már hogy az exeit az én telefonomon nézte, mert az exek tiltották őt, de le is k.....zza az exeit.

Amit még észrevettem vele kapcsolatban, hogy bármit is szeretek, vagy szeretnék csinálni, az neki minden rossz, pl. szeretem xy filmet, akkor az már rögtön rossz, és sose nézne meg velem olyan filmet, amilyet én szeretnék.Vagy ha valamit nem tudok, akkor hogy szeret már azzal dicsekedni, hogy na bezzeg ő mindent tud, én meg semmit. Sokszor mondja azt rám, hogy hülye vagyok.

Séta közben is elől megy, lehagy engem hátul, ha meg megelőzöm, akkor miért megyek elől, sietek valahova.


2023. aug. 22. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden csak nem szeretet. Egy normális szereteten alapuló kapcsolatban ilyet nem csinál senki. Olyan mintha le akárná építeni az önbizalmad.Az meg durva hogy hagyod, hogy a telódon nézegesse az exeit..
2023. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hagyom, elveszi a kezemből a telefont erővel, és nem adja vissza.
2023. aug. 22. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret téged.

De te öt igen, ezért nem látsz tisztán.


Ennek a kapcsolatnak vége.

2023. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?


Kérdező,valld már be, hogy egy troll vagy, jó?


Nem akarom elhinni,hogy létezik olyan ember, mint te,aki hagyja, hogy a "barátja" teljesen tönkretegye!


Inkább maradok a troll verziónál.


(Már milliószor leírták, hogy hagyd el. SOHA NEM VOLT BELÉD SZERELMES! Csak beetetési időszakban játszotta, hogy az és amikor már megfogott kimutatta a foga fehérjét.

Több mint valószínű hogy nárcisztikus, vagy pszichopata.

Mi a bűnbánatot keressel még mellette? Hagyd el örökre, ha zaklatna,zsarolna jelentsd fel, egyedül ne mászkálj ha nem muszáj és ha van rá pénz menj el pszichológushoz! Abnormális, hogy hagyod amit művel veled.

Meríts már erőt a jó Isten áldjon meg és tedd ki!

Nem fog beléd szeretni, gyűlöl téged. Megvárod míg legyilkol,vagy míg gyerekeid is bántani fogja? Más férfi a tenyerén hordozna, legyen már egy kis sütnivalód, a pszichológiai tanácsadás jó útra terelne és persze önismereti könyvek.

Ha vele maradsz kinyírhat, te tényleg nem félted az életedet?)

2023. aug. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu, vagy a kérdező nagyon naiv. Ebből hamarosan verés lesz, nem is egy...
2023. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy kérdésem van: mi a francért vagy vele????
2023. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Krva irritalo vagy. Honapok ota nyavikolsz. Tobb szaz valaszt kaptal, hogy a pasid egy fereg, a kapcsolatotok is hulladek, es nem vagy sem szeretve, sem megbecsulve. Ha neked ez kell, legyen, de akkor ne irogass mar ide heti szinten. Szeresd, menj hozza, szulj neki. Jobb esetben otthagy majd a harom gyerekkel, rosszabb esetben szarra ver teged is meg a kolykoket is. De nyilvan azt is majd szeretetbol fogja tenni, es meg is fogod bocsatani neki. Lapozhatunk.
2023. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fú, de kifogtad Amerikát! Menekülj ettől az embertől!
2023. aug. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!