Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretne megnyílni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretne megnyílni előttem?

Figyelt kérdés

29/N és egy albérletben egyedül élek.


36 éves férfival aki a szüleivel lakik 3 hónapja van egy kapcsolatom egy. Otthonról hosszabb időre még nem költözött el de feladta a megismerkedésünk elején az albit - anyuja azt mondta neki minek fizesse ha amúgyis egyedül van. Hozzám jön szitne mindig, itt alszik 3-4 éjszakát minden héten kb. magához.


Azonban engem soha nem vitt még. Nem tudom Bp-n belül hol lakik, bemutatni nem akar. Állandóan van valami családi program náluk hétvégente (pl húsvétkor is családi program és házassági évforduló mindkét két nap). Ezekre soha nem hív, illetve nem vállal fel. Megemlítettem ezt már neki és állítása szerint ez "huszadrangú" mivel a fontos az, hogy 2 ember egymással hogyan érzi magát. Én meg úgy gondolom ha az életembe beengedtem (kulcsot kapott kapukulcs - házba nem tud bejönni), jön-amikor-akar talán nem túlzottan indokolt, hogy ha neki családi programja van, akkor ne hagyjon itt. Volt hogy mindkét nap dolga volt otthon húsvétkor, az nagyon rosszul esett. Rossz a hozzáállásom szerintetek?? Mit gondoltok?



2023. aug. 24. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolod rosszul egyáltalán. Furcsa nekem ez a titkolózás a részéről, bár az is lehet hogy csak szégyelli a szüleit, vagy ahogy ők élnek. Bár az is lehet hogy egy furcsa gondolkodású (kicsit zizis) emberrel van dolgod. Bár azon se lepődnék meg, ha melletted családja lenne, számtalan ilyen esetet hallani.


Kezeld úgy a helyzetet hogy megbeszéled vele. Ultimátum. Vagy összeszedi magát, és élesbe csináljátok ahogy egy 36 és 29 évesre illik, vagy hagyod a fenébe és keresel mást. Amúgy se lehet egy nagy főnyeremény egy pasi akinek 36 évesen senkije/semmije nincs, csak az anyja. 3 hónap amúgy az elég rövid idő még.

2023. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Megakadt a szemem, hogy írod hogy 36 éves, anyukája javaslatára visszaköltözött a szülökhöz mert minek fizesse az albit, ha egyedül van... Nem semmi.


Egy nagy gyerek ez a pasi, nem?


3 hónap relatív nem sok idő. Én biztos nem adnék senkinek ennyi után kulcsot...


Nekem is volt hasonló kapcsolatom, ahol a pasas rendszeresen jött hozzám, de ő maga sose hívott el hozzájuk. Ott az volt a "baj", hogy szégyellte hozzám képest hogyan él, milyen körülmények között. Holott én se élek nagy lábon, de hozzá képest jobb volt a helyzet. Nem lehet hogy ilyen dolog van a háttérben?

2023. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Ja, kapukulcs.


Megis mire megy egy kapukulccsal ha a lakásba már nem tud bejutni? Ha nem vagy otthon akkor megvárhat az udvaron vagy mi?


Igaza van, friss a kapcsolat, mert 3 hónap semmi. Beszélj vele, hogy döntse el, mit akar. Akarja e ezt komolyabbra szűrni, vagy nem. Ha meg akarja, akkor innentől álljon ő is úgy bele a kapcsolatba ahogy te. Nem kell ezt túl bonyolítani!

2023. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
3 hónap után ugyan minek kellene bemutatnia a családjának?
2023. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4


Viszonozni illik a meghívást. Ha valakinél eltöltök 2x fél napot, akkor igencsak kellene már késztetést éreznem arra, hogy legközelebb én hívjam meg őt magamhoz!


Egyébként is az udvarló férfinek illik elsőként-másodikként megvendégelnie magánál a nőt, nem pedig fordítva, hogy a nő főzzön-mosson-dolgozzon rá, szolgálja ki...

2023. aug. 24. 09:21
 6/11 anonim válasza:
77%

Egy kérdést még gondolj végig:


Akarsz várni, türelmesen simogatni, kedveskedni, nevelgetni, hogyan érdemes viselkedni egy kapcsolatban, hogy bizalom nélkül nem épül, tolerálni, ...


vagy egy férfit keresel, aki tudja, mit vár az élettől, a párkapcsolataitól, a jövőjétől?


Ha eldöntötted, lépj abba az irányba, ami neked jó!

2023. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
3 honap semmi. Ne varj el semmi viszonzast, foleg ne az illemre hivatkozva.
2023. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az anya helyett inkább a feleségével lakik szerintem..
2023. aug. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

8-as: pont ezt akartam írni...

Kérdező, dobd ki a gecbe

2023. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Csak egy guminő vagy a számára.
2023. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!