Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Rajtam kívül akad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Rajtam kívül akad olyan lány, aki fehér bőrű, kis mellű, és pont ezt szereti magában, vagy esetleg a párjának pont ez tetszik benne?

Figyelt kérdés
Azaz nem a barna bőrű nagy mellű nők tetszenek nekik, hanem kifejezetten a fehér bőr kis mell?
2010. okt. 16. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

amikor összejöttem a férjemmel, akkor fehér bőrű és kismellű voltam. Akkor ezt szerette :)


Majd egy idő után elkezdtem szolizni, műkörmöm lett és szőke hajam. A fogamzásgátlótól nőtt a mellem... Akkor az tetszett neki.


Most sima barna hajam van, ismét fehér bőröm és +40kilóm. A tehesség alatt 2 méretet nőtt a melltartó kosaram mérete.

Állítólag ez is bejön neki :)

2010. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

durva, két méretet? a kosara ?

tehát pl b ből D így gondolod?

és terhesség után visszament a melled? Vagy nem fogytál utána?

milyen vékony voltál terhesség előtt, és hány kiló lettél most?

húúúú nekem a fehér bőr jobban tetszik, nem adok a hülye divatra, amugy érzékeny a fehér bőr, de a szoli nagyon káros, és öregít is.

Amúgy aki a nagy melleket szereti viselje el a nagy popót meg nagy hasat is :)

aki meg vékony derekat akar pálcika virgácsokkal, annak tessen a kis mell is, legalább az nem lóg és nem fáj ha hason fekszik az ember :)

bár ha a has kitámasztja, akkor a nagy mell sem lóg, csak az a fránya gravitáció :)

de azért nekem is nőne az önbizalmam ha vele egyenes arányosságban a cicim is nőne kicsit csak :)

azt megértem ha nem jó érzés két csontváznak összezörögnie az ágyban. De a szerelem gondolom már nem testalkat vagy ideál kérdése, ez már inkább szex...

2010. okt. 16. 13:00
 3/11 A kérdező kommentje:

jajj még azt szerettem volna megkérdezni tőled, hogy melyik fogamzásgátlótól nőtt meg a melled?

szal melyiktől híztál?

2010. okt. 16. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok de a kisebb mellű nőket szeretem,mert az feszesebb és kerekebb.. a nagyot csak addig szeretem még nem látom,mert az ált lóg,meg ritka a nagymell+vékony testalkat kombó szilikon nélkül..
2010. okt. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a kismellű lányokat szerem, mert nekik vékonyabb a testalkatuk, és az jobban bejön ;)


De egyébként a kisugárzásoddal jobban le tudod nyűgözni a kiszemeltedet.


19F

2010. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem tetszik neki,akkor mehet és kereshet egy néger bögyös macát ilyen egyszerű :) ha szeret elfogadja úgy ahogy vagyok,mert nem én tehetek róla h milyen bőröm,mellem van!!egyébként amikor megismertem a párom,egy hidat lehetett építeni a 2mellem közé olyan picike volt,de szoliztam.ma már nem szolizom,híztam 5kilót,foggátlót szedek,de a mellemmel arányosan a valagam is megnőtt meg a combom.de már 4éve velem van sülve főve!ha majd nem tetszik neki,befizet egy szilikoncicire ami már megfordult a fejemben! :S mer most van mellem,de aránytalan vagyok.
2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kis mellem van és fehér bőröm:D de engem nem zavar:D ha valakinek nem tetszik nem néz rám:)habár eddig nem mondta senki hogy zavarná:D
2010. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jaja, ez nem szépséghiba

:)

sőt van akinek ez tetszik kifejezetten ezek szerint :)

2010. okt. 18. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Fehér böröm van most a szoptatás befejezése után 2 számal kissebek lettek a melleim de még igy is tetszek a páromnak. És szerintem másnak is tetszenénk.
2010. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs se a fehér bőrrel, se kisebb mellekkel semmi baj.


26F

2010. okt. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!