Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztál már ilyen párokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztál már ilyen párokkal/jelenséggel a környezetedben?

Figyelt kérdés

Az alaptörténet az, hogy feleségemmel elég sok barátunk és ismerősünk van(ezek házaspárok)és mostanában valahogy azt vettük észre, hogy ahogy kezd az egyik párnak megromlani a viszonya, úgy kezdenek egyre jobban-gyakrabban keresni, szinte már levakarhatatlanná válnak.


Tapasztaltál már ilyet?


2023. aug. 29. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok eszed van, az már biztos.
2023. aug. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha olyasmi fordulna elő nem tartanám velük a kontaktust semmilyen módon.
2023. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem.
2023. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk olyanok vannak hogy a pasihaverok néha a páromnak sírják el a bújukat bajukat aztán visszakoldulják magukat az asszonyhoz.


De amugy minden pár rendben van akikkel ósszejàrunk. Ki is érződik hogy összetartanak együtt öregszenek gyetekeznek es egymást cseszik át.


Csak van néha pár szállingózó haver is.

Páromat nem is èrtem hogy bírja amikor a másik pasi neki panaszkodik meg rí, nincs is benne empatia sem amúgy ilyenekben, csak ugy tesz.

Messze leköröz engem sokmindenben ilyen tekintetben.

Képes ülni és bólogatni udvarias maradni akkor is, amikor én már rég elrohantam volna.

Képes messzemenökig pancser béna emberekkel is szóba állni.

Ő valami extrém elfogadó extovertált, én meg képtelen vagyok erre.

Meg sokminden másra is amire ő képes csak nem kezdem sorolni a többit.

2023. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jav:

És nem egymást cseszik át

2023. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1, te erre izgulsz, hogy mindenhova ezt hányod oda? Ha a kérdező nő lenne, még némi trágárságot is írnál. Ehh
2023. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!