Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehet ebből normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

42 éves férfi vagyok, a nejem 38, kedves nő. Soha sem volt olyan nagy szexuális étvágyú, az elmúlt 7 évben havi 1, az utóbbi 4 évben 3 havonta 1 szex van. 10 éve vagyunk együtt, én szeretnék gyereket és kezdem azt hinni, hogy ő nem. Mindig barátnőzik, programokat szervez, valamihez köti, ami ha meg van el is van felejtve.

Mellette eddig hosszabb rövidebb távon több szeretőm volt, mindig csak szex, nem volt érzelem.

A legutóbb is csak egy ilyen jellegű kapcsolatot kerestem, találtam egy nőt. Házas, 34 éves van gyereke, gyönyörű, okos.

Egy nő, aki kb minden férfi álma és a férje nem dugj@ meg.

Nem hittem volna, de beleszerettem. Szeretem a nejem, de ez teljesen más.

A szex vele hihetetlenül jó, életem legjobb partnere. Csak rá gondolok, csak rá vágyom. Nem bírom ki, hogy ne halljam a hangját mindennap.



2023. szept. 1. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öhm. hát én kétlem.

Pontosan mondjuk nem tudom melyikre gondolsz, a házasságodra vagy a szeretői visoznyodra, de kétlem, hogy bármelyikből is lehetne normális kapcsolat.


Mondjuk 38 éves a feleséged és "kezdem azt hinni, hogy ő nem szeretne gyereket" XD Bravó, Columbo, miből jöttél rá?:D Gondolom nem aból, hogy konkrétan az ő korában már kezd necces lenni a gyermekvállalás:D


Mondjuk szeretőt tartasz mellette és csodálkozol, hogy a feleséged inkább másokkal tölti az idejét és nem akar veled közös jövőt... hm.. érdekes:D


A szeretődről meg annyit tudunk, hogy házas és jó nőnek tartod. Aham...

2023. szept. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha az elmúlt 10 év alatt nem sikerült felcsinálni akkor a következő 10 évben sem valószínű hogy sikerülni fog,főleg úgy hogy havonta egyszer van szex. Havi egy szex,beszarok komolyan mondom. Miért mentél hozzá? Miért nem váltál el? Miért nem olyan nővel vagy aki nem frigid? Akkor nem kéne állandóan csalnod. Miért nem olyan nővel vagy aki szintén szeretne gyereket? Nem értem én ezt az egészet hogy hogyan lehet egy ekkora szarba bent ragadni és elqrni rá egy évtizedet az életből.
2023. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az utóbbi években 3 havonta volt 1.

Azt mondja szeretne gyereket, de vegyünk házat, szeretne gyereket, de előtte vegyünk családi autót. Szeretne gyereket, de lefogy.

Szeretem még őt és összetörne, ha elhagyom.


Nem tud a szeretőmről. Vállalkozásom van és napközben találkozunk, amikor a nejem dolgozik. Nem is sejti. Nem hinném, hogy ez az ok.


A Nő meg, nem csak jó nő. Okos, kedves, megért, olyan dolgokat tudtam neki elmondani, amit eddig senkinek.

2023. szept. 1. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lófszt szereted, hagyd abba az önmagadnak (és nekünk) való hazudozást.

ha szeretnéd, nem csalnád régóta...


és hidd el, ezt a nő is pontosan tudja. Az autó meg a ház csak kifogások a részéről, mert simán nem akar tőled gyereket, mert te meg nem akarsz vele kapcsolatot, hisz nem szereted.

Most komolyan, szerinted ezt ő nem tudja?

2023. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, szeretem.

Ha lenne szex, nem csalnám.

Biztosan nem tudja, hogy van valaki. Néha rájön és akkor gyanakodik, de nincs bizonyítéka és akkor hanyagolom is a dolgot

2023. szept. 1. 22:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom... az én házassági esküszövegemben benne volt, hgoy "veled megelégszem". Ez szerintem jól kifejezi azt, hogy mi egy alapvető sarkalatos pontja a házasságnak.

Azzal, hogy egy párkapcsolaton belüli problémát nem megoldani igyekeztél, hanem a kapcsolaton kívül megoldottál magadnak és a problémát hagytad elburjánzani, ezzel csak arról tettél tanúbizonyságot, hogy te már nem teszel a kapcsolatért.

nyilván a feleséged is hibás benne, nem azt mondom.


Mindenesetre tökmindegy, a lényeg ugyanaz: te másra vágysz, a kapcsolatoddal nem törődsz és ő sem akar veled érdemben közös jövőt.

A legcélszerűbb az lenne, ha elválnátok. Függetlenül attól, hogy a másik nővel hogy alakul. Csak egymás idejét raboljátok teljesen fölöslegesen.

2023. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elhiheted, hogy nem a megcsalás volt az első. Sokat beszélgettünk, kértem szépen, de nem. Neki nincs igénye erre.

Megcsinálok minden házimunkát, hogy neki ne kelljen, de így is fáradt. Sorozatozni van ereje.

Van közös program, nyaralás, wellness hétvége, de akkor se.

2023. szept. 1. 22:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem változtat azon amit írtam, a probléma megoldása helyett a kapcsolaton kívül kerestél dolgokat.

Ezzel önmagában nincs baj, csak erre a megfelelő mód a válás.

2023. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát neked csak ne legyen gyereked ebben a kapcsolatban, hímkurvácska :D

Időd sem lenne a saját gyerekedre, mert kurválkodnod kell menned.

2023. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!