Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?24L

Figyelt kérdés

Őszinte leszek bármennyire is szégyellem magam a múltam miatt. Rengeteg férfi megfordult az életemben (kb. 20-30), de mégsem tudtam együtt maradni senkivel.

Mindegyiknél rózsaszín köd volt 1-2-3 hónapig, tűzbe mentem volna értük, aztán hirtelen mintha meguntam volna őket és teljesen elhidegültem, nem bírtam elviselni ha hozzámértek, minden mozzanatuk idegesített. Az első pár ilyennél még próbáltam velük maradni, de rájöttem hogy semmi értelme mert nekik is csak kínlódás velem.

Próbáltam meggyőzni magam hogy ne ugorjak fejest több kapcsolatba mert nem játszhatok mások érzéseivel, aztán jött valaki és biztos voltam benne hogy ő lesz az igazi, de ugyanaz lett a történet vége.

Persze volt olyan is hogy a férfival volt probléma, de többnyire mindenki nagyon rendes volt és komoly szándékaik voltak, én pedig eldobtam őket.

Közben pedig vágyok rá hogy családot alapítsak valakivel, megállapodjak, de nem megy.

Édesanyám ugyan ilyen volt, havonta új apukánk volt…gondoltam arra is hogy azért lettem ilyen mert ezt láttam tőle, de nem akarom rákenni, tudom hogy velem van a baj. Miért vagyok ilyen? Vajon lesz olyan akivel együtt tudok maradni?


2023. szept. 3. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
hát nemtudom mennyi valóságalapja van, hogyha valakinek fiatalon sok partnere volt, gondjai lesznek a hosszú távú kötődéssel. lehet, ez a gond.
2023. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok segíteni, de talán egy pszichológus igen. Nem ciki jarni hozzájuk
2023. szept. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia segítséget javaslok én is.
2023. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
10%
Legyszi, ne alapits csaladot.
2023. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
+1 a pszichológusnak.
2023. szept. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy exem aki pontosan ugyanilyen, rengeteget beszélgettünk mélyen erről, el is küldtem pszichológushoz, de sajnos elég béna pszichológushoz ment el és abba is hagyta. Pedig elmondtam neki hogy ez súlyos kötődési betegség, ami nem fog csak úgy elmúlni és pszichológus kell hozzá
2023. szept. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is voltam jó pár pasival,szerelmes is voltam vagy kétszer,de csak egy olyan férfi volt az életemben,akit tenyleg akartam.15 éve vele vagyok.Nem biztos,hogy a rossz példa miatt nem találtad még meg az igazit.
2023. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Ezt a női mintát láttad és nem ismersz mást. Mindenképpen terápiára van szükséged, hogy ezt a problémád feloldd, keress fel egy pszichológust, leginkább olyat, akinek ez a probléma kör a portfoliójában van.
2023. szept. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Pszichológus. Rossz példát láttál, ami előbb-utóbb tönkre is teheti az életedet. Egyelőre hanyagold szerintem ezt a pasizás dolgot, amíg nem találsz egy olyan jó pszichológust, akivel valami eredményt is értek el. Azt semmiképp, se mondd el senkinek sem, hogy 24 éves korodra ennyire sok férfival voltál együtt, kivéve persze, ha a pasid is ilyen.
2023. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és hogy nem szóltatok meg.:)
2023. szept. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!