Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem birom már az anyaságot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom már az anyaságot a betegsèg fóbiám miatt. Normális ha így viselkedik a párom?

Figyelt kérdés

Mióta van gyerek betegsèg fóbiám lett, rettegek amikor beteg, nem tudom ellátni, ès menekülèsi èrzèswm van, hogy vègleg elakarok menni megszabadulni ettől.

Fèrjem tudja ezt.

Amikor beteg a gyerek megkèrem vegyek ki pár napra táppènzt, hogy segítsen ellátni a gyereket mert nem birom, de erre az a válasz, hogy táppènzből nem èlünk meg, várják a munkahelyèn dolga van, ès èn itthon vagyok egèsz nap minek legyen ő is itthon.


Sajnos a pstichológus nem tudott segíteni a fóbiámon. Èn nem birom 6 ève legyőzni. Inkább szeretnèk már elválni mert beleőrülök ebbe.


Fèrjem fèl kirugják a táppènz alatt, ès hogy mit szólnak bent, hogy èn itthon vagyok ès ő is táppènzre jön.


Nem látok mást mint vagy találni vègre egy munkát ès ilyenkor odamenekülök, vagy elköltözök mert ez nem èlet így.

Nincs senki segítsègünk, babysitterre 2000.-/óra díjra meg nincs sajnos pènzünk.


2023. szept. 5. 08:46
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
96%

Mi a fóbia pontosan? A gyereket félted a betegség miatt, vagy rettegsz, hogy elkapod tőle?

Ha te is dolgoznál, mig a gyerek beteg, ki látná el?

Amúgy pszichiáterhez kellene menned.

2023. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
92%

Ez azért elég gáz..


Ha a pszichológus nem vált be, tessék váltani.


Férjednek pedig igaza van.

Bár nem értem ha a gyerek már rég ovis vagy iskolás, te miért nem dolgozol?

2023. szept. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen igaza van, semmi értelme otthon maradnia.

Mert ha elválsz, akkor mégis mi változik? ugye akkor nála marad a gyerek, hiszen te rettegsz attól, hogy nem tudod ellátni?

2023. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
60%

A párod teljeseb normális, te vagy itt a hisztis. Mitől félsz? Mi olyan bonyolult egy beteg gyerek ellátásában, amivel nem vagy képes megbirkózni? A lázmérés?

Ha ennyire kivagy, menj pszichiáterhez, az van sztk alapon is, és majd felír valami erős nyugtatót.

2023. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

3 èvig gyesen voltam, majd alig járt oviba mert mindig beteg volt,így nem dolgoztam. De most jött el az, hogy dolgozni akarok.

Ő fogja ellátni ha dolgozok, vagy elválok. Oldja meg. Olyan vígan itthagyott minden ilyen alkalommal ès rohant dolgozni, hogy nem fog már èrdekelni, hogy oldja meg.


Rosszul vagyok ha köhög a gyerek, vagy ha hány megy a hasa. Nem attól fèlek, hogy elkapom, hanem undorodom az egèsz dologtól. Gusztustalan ès ezt egyedül kell csinálnom úgy, hogy közben rettegek.


Míg nem volt gyerek nem volt ilyen bajom. Az anyaság tönkre tett sok dologban, többek között az idegrendszeresen is szètcseszte.

2023. szept. 5. 09:01
 6/55 anonim ***** válasza:
92%

Pszichiáterhez menj.

Ha elválsz, mit old meg? Ki lesz a gyerekkel? Vagy őt is elhagyod a férjeddel együtt?

2023. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
69%

Ennél szomorúbb kérdést régen olvastam már itt. És nem téged sajnállak.

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor megérett a világ a pusztulásra.

2023. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy elhagyja. Hány, meg, a hasa, tiszta undi, fujj.
2023. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél erőt magadon, keress segitséget akár keress nezz utána milyen termeszetes megoldások vannak,hogy túllépj ezen. A gyereknek betegen Rqd van szüksége, mindegyik szülő aggódik,hidd el senki sem szeret hanyás tajarítani de ez a dolgod. Szedd össze magad,csak Rajtad múlik, hogy rendbe teszed-e magad nem máson. Férjednek igaza van.
2023. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
74%

Te beteg vagy!

És ezt full komolyan mondom

Neked valami nagyon nincs rendben fejben.

Ha a pszichológus nem vált be, akkor ennyi? Kész, vége, feladod? Eldobod akár a gyereket is, mert beteg mer lenni?!

Vagy a férjedet, mert évek óta otthon csücsülsz, gondolom 0 bevetellel, ő meg mer dolgozni, hogy eltartson titeket?


Szerintem nekik teszel szívesseget azzal, hogy vagy kezelteted magad, vagy elhagyod őket.

2023. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!