Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltiltanátok a barátnőtök egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltiltanátok a barátnőtök egy csoportos edzéstől, ha tudnátok, hogy megvolt az edzőnek a fél csapat?

Figyelt kérdés
2023. szept. 7. 08:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Igazán profi mentalitású edző...
2023. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a ferfi is nezegethet mas noket a netten elvegre az nem mdgcsalas. Vagy nem bizik benne a nő? Vagy ha froditva lenne , hogy a noi edzo megdugatta magat a fel foci csapattal akkor orulne ha a baratjat egy ilyen no edzene?? Esetleg tovabb maradna edzes a baratja hogy gyakoroljon..
2023. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Miért nem te vagy az az edző, te lúzer? Dolgozz magadon, vagy keress olyan nőt, akinek elég jó vagy így is.
2023. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Megint eljutottunk oda, hogy bárkinek bármi legyen a hobbija vagy érdeklődési köre, akár sporton kívüli más dolog, a mindennapos spártai testedzés nélkül nem talál / nem tud megtartani egy nőt, mert mindig jönni fog egy gorilla, aki izmosabb, mélyebb hangú, vastagabb farkú, és elviszi a párodat! Én az egyedüllétet választottam, mert így tudok olyanokkal foglalkozni, amik érdekelnek (programozás, elektronika, finommechanika, 3D nyomtatás, arduino, raspberry pi, ESP32, robotok, híradástechnika, régi HIFI felújítás, 8 bites videojáték, stb), és nem leszek a szűk réteg része, aki sportol, b*szik, meghal és ennyivel elégedett is. Vállalom az egyedül megvénülést, meg hogy a saját sz*romból senki nem fog kimosni idős koromban, de SZABADON élek, azt gondolok és csinálok, amit csak akarok, senki nem befolyásol. Pláne olyanok nem, akikkel 2 értelmes mondatot nem tudok beszélni, aztán mégis ők néznek le, mert van 20 kiló plusz rajtam. OKÁDNOM kell! Én megkeresném az edzőt, és beajánlanám neki a nőt, vigye a g3cibe, ne is lássam többet! Ha meg ellenáll neki, hát örülök, hogy hűséges.
2023. szept. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24. Mar reg vannak 32 bites jatekok is.
2023. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, az utcára se engedd ki a barátnőd, bármikor jöhet egy szexuális ragadozó, aki elcsabitja tőled.
2023. szept. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!