Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadjam el a párom múltját?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam el a párom múltját?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem oké a gondolkodásom, ezzel kezdeném, de nem tudom, mit tegyek ellene! Nap mint nap ezeken rágódom, már szinte tönkreteszem vele magam.

Nagyon zavar, hogy a páromnak előttem más barátnői is voltak, mást szeretett. Az egyik exével 6 évet volt együtt, fiatalkori szerelem volt, a mai napig barátként tekint rá... néha szoktak is beszélni. Azt mondja, szinte ez mindig is csak barátság volt, és azért oszt meg vele 2-3 havonta dolgokat, mert gyerekkora óta ismeri de semmi jelentősége. Egyébként ő szakított a csajjal. A csajnak is van párja.


Ezeken kívül minden rendben a kapcsolatunkkal, mindent megtesz értem.

De úgy érzem, beleőrülök a gondolataimba..


28 vagyok...


2023. szept. 10. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell vele foglalkozni. Beteges. Hacsak nem 14 évesen találkoztok, ez van.
2023. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hogy ne foglalkozzak vele?

Kb 3 hónapja megállás nélkül zakatolnak a dolgokat a fejemben, változtatni akarok. Mi állhat ennek hátterében?

2023. szept. 10. 19:11
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi idősen már csak olyat találsz, akinek van múltja
2023. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked ő az első?

Volt, ami volt. A jelen TE vagy.

2023. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? Azt hittem, hogy komolyabb dolgokat írsz majd pl. ilyeneket, hogy selyemfiú volt vagy fotómodell vagy felnőtt film színész szépen fogalmazva.


Kérdező semmi rossz nincs a párod múltjában. Amit nem tudsz elfogadni az önmagad és nem a párod múltja. Az zavar téged hogy miért nem találkoztál vele gyerekkorba kb. Hát figyi van akire 40 felett talál rá a szerelem mégse zakatol ilyesmin hanem boldog és a jelenben a párjával foglalkozik és nem az exeivel.

2023. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy minden rendben. Saját magamban keresem a hibát, csak nem tudom hogy induljak el..
2023. szept. 10. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk ugy hogy a pároddal foglalkozol és nem az exeivel. Ilyen egyszerűen. Csak te bonyolítod tul mert önbizalom és önértékelési hiányod van.
2023. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Amugy meg minek keresel nem létező hibákat? Ne játssz szerelőt hanem éld az életed.
2023. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kötődési probléma, egy jó pszichológus terápiával segít
2023. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hu hu de nagy mult.. azt hittem mar valami drogos diller vagy bortonben volt.. ez nektek kemeny mult? Ovi?
2023. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!