Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek,ha a párotok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha a párotok nem értékeli az érte való aggódást,törődést?

Figyelt kérdés
Párommal a napokban összevesztünk,mert úgy érzem elereszti füle mellett az érte való aggódást,törődést.Erős dohányos,és pár hónapja nagyon köhög.Küldtem orvosboz,teát főztem neki,vitaminokat szedettem stb.Egy hetet nagynehezen sikerült elérni letetetni vele a cigit.A bátyja is ezen van,basztatja mindig.Rá měg jobban hallgat.Hétvégěn érte egy nagy munkahelyi stressz,és hétfön reggel újra vett cigit,ěs elvitte magával.Nagyon bepörögtem.Úgy bézett ki,összeomlik az az a kevés,amit elértünk vele nehezen.Máskor is ha köhögött nagyon,ějjel,měg neki állt feljebb,ha odavetettem,hogy a cigi miatt van.Sem szép szóval,sem durván nem hallgat rám.Itt most belefáradtwm vele foglalkozni tovább.Nem főzök tovább teát,sem a vitaminokat nem kěszítem tovább.Meglátom ,mire jut egyedül.

2023. szept. 15. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Oké.
2023. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
MONGYON FEL a munkahelyén, és keressen stresszmentesebbet. Különben nem fogja tudni abbahagyni.
2023. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az "aggódást" nem értékeli, hanem a folyamatosan ba_szogatástól van ki a f_sza. Ezt senki nem viseli jól. Ha ő nem akar leszokni, akkor te a fejeden pöröghetsz egész nap, akkor sem fog. Ez ilyen sajnos. Te nem tudsz helyette leszokni.
2023. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez nem aggódás.

Eg yolyan dolgot akarsz ráerőszakolni, amit ő nem akar. Vagy lehet, hogy akarja, de nem eléggé, hogy legyőzze a függést.

Azzal, ha teát főzöl neki meg ilyenek, csak enyhíted a tüneteket. A függők akkor szembesülnek ténylegesen a problémával, ha épp döglenek megfelé. Nézz csak utána hogy hozzák le az alkoholistákat a szerről, egyáltalán nem vicceltem a döglődéssel:D

2023. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

Az emberek nem szeretik, hogyha b@sztatják őket! Miért kell olyasmit ráerőltetni, amit nem akar? Ha nem tetszik amilyen, akkor szakítani kell vele, nem átnevelni!

Bezzeg ha neki nem tetszene valami, veled kapcsolatban! Haj jaj!!!

Akkor már mindjárt menne a sírás, hogy nem is szeret igazán!


Szánalom amit csinálsz!

2023. szept. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen billentyűzetet használsz, kedves szóköz nélküli kérdező? Olyan furák az é betűid.
2023. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, hogy dohányzik, vagy szakítasz vele. Átnevelni úgysem fogod tudni, ő majd akkor fog leszokni, mikor arra készen áll.
2023. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Imádom, amikor az ilyen erőszakos zsarnokok az aggódás meg törődés mögé bújnak és azzal indokolják a gusztustalan baszogató viselkedésüket. Kérdező, minek baszogatod? Minek ugrálod körbe mintha valami óvodás lenne?

Szokjál szépen le róla, mert semmire nem mész vele azon kívül, hogy mérgezed a levegőt. Jelenleg te mérgezőbb vagy, mint a szar cigi amit szív. Ha nem tetszik, hogy dohányzik akkor ott az ajtó, keress egy nem dohányost, ennyi.

2023. szept. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem aggódnék annyit tovább miatta...
2023. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A törődés, nógatás egy ideig oké. Ha nem hallgat rá, akkor ne zsémbelj tovább, hiszen látod, hogy nem hallgat rád. Azzal nem értél el semmit, hogy foghegyről odaböfögted neki, hogy a cigi miatt köhög, azzal csak belérúgtál még egyet. Ha őt nem érdekli az egészsége, akkor ez van... vagy elfogadod, vagy lépsz. Egy uidő után el kell fogadni, hogy ő egy felnőtt ember, ő felelőssége, ő döntése, ti már elmondtátok neki 1000x, látszik, hogy nem érdekli... innentől kezdve a "törődésed" az b.ogatás és hiszti.
2023. szept. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!