Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm eléggé perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm eléggé perverz apakomplexusos,mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

20 L 32 F

Amikor összejöttünk azt hittem,hogy én vagyok a világ legszerencsésebb idiótája.


A barátnőm gyönyörű helyes,kedves,mindenkivel tündérien viselkedik.Bárki aki találkozik vele utánna áradozik nekem róla,hogy hogy lehetek ilyen szerencsés jól becsüljem meg őt stb.


De aztán ott az érem másik oldala,hamar kiderült,hogy ha kettesben vagyunk az ágyban egy perverz disznó a barátnőm.


Szex közben szerepjátékot kell játszani állandóan apucinak hív, nekem kislányomnak kell őt és elképesztően csúnyán beszél szex közben.

És ez csak a jéghegy csúcsa.


Nem volt soha apja, mármint nem szeplőtelenül fogant csak apja le se sz@rta elhagyta őket,anyja folyamatosan cserélgette a pasiait gondolom ezért alakulhatott ki benne ez a beteges apakomplexus.


Ilyenkor mit lehet tenni,hogy tudnám a normális intimitás szex felé terelni?



2023. szept. 15. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem lenne vmi apa komplexusa akkor össze se jönne egy egészséges 20 éves lány 30+ éves férfival.

Az én tapasztalatom hogy az ilyen lányok 99%, apa nélkül nőtt fel, vagy elváltak szülök és apa nem foglalkozott vele. Aztán a férfi akit választ több mint 10+ évvel idösebb legalább

2023. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nektek se jó semmi. Ha nem szereti az extrém dolgokat, unalmas meg fapics@. Ha élvezi a szexet és meg is éli a szexualitását, akkor viszont perverz disznó. Ha (szerintetek) sok férfival volt, akkor qrva. Ehhh
2023. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

2# mi van?

Én csak egy normális egészséges intimitást szeretnék.

Nem azt hogy kislányomnak hívjam szex közben ő pedig apucinak.

Rendesen ilyenkor olyan gusztustalannak érzem magamat

2023. szept. 15. 17:20
 4/29 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk nekem sem jönne be egy ilyen lány, látszik hogy eléggé sérült lelkileg.
2023. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
hát ennél sokkal durvább perverzd dolgok vannak. ennyit bárki elviselhet. most nem tök mindegy, hogyan szólítod akkor? az csak egy szó, ki kell mondani, nem kerül erőfeszítésbe.
2023. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
40%
Tipik molesztàlt gyerek ilyen
2023. szept. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Akkor miért egy 20 éves lánnyal jöttél össze? Nyilván azért jött össze egy ennyivel idősebb férfival, mert apakomplexusa van.
2023. szept. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Igen ezt írtam én is, még sosem láttam nem apa komplexusos 20-éves 30-as+ férfival (mindig terhelt családi háttér volt jelen)
2023. szept. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

És mondom ez csak a jéghegy csúcsa.

A 25 éves húgommal,nagyon jó baratnők lettek,a húgom is áradozik róla hogy milyen tündéri.


Állandóan együtt shoppingolnak,cserélgetik egymással a ruháikat.


Volt olyan,hogy egy az egyben fel öltözött a hugom volt ruháiban,és akkor azt a szerepjátékot kellett játszani,hogy huginak kellett szólitanom ő pedig engem bátyusnak

2023. szept. 15. 17:31
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Tehát akkor az ágyban vérfertőzést kell mímelnetek??
2023. szept. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!