Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfitól nem lehet elvárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfitól nem lehet elvárni, hogy ne nézze a nőket, ugye?

Figyelt kérdés

Tehát ha az én világomba ez nem fér bele, egyszerűen nem tudom lelkileg elfogadni azt a tényt, hogy a férfi aki után alakítottam az életem, hogy boldog családként éljünk csorgatja a nyálát a cicababákra… Akinek a gyerekét akarom majd kihordani, nevelni, ami miatt az egész testem és az életem megváltozik. Aki nekem az első ès mindenbe támogatom, hűséges vagyok, gondoskodó, ápolt, minden vágyam egy harmonikus család felépítése volt amiben kölcsönös szeretetben élhetünk;ezek mellett csak úgy fogadjam el, hogy állati szinten van aki ha meglát egy nőstényt rögtön nyomná?

Sajnos voltam olyan naiv, hogy ismerkedéskor semmilyen külső tényezőt nem néztem, csak hogy milyen ő mint ember. Aki jónak tűnt, humoros, őszinte, ugyanazokkal a vágyakkal, apró figyelmességgel, legszebb bókokkal és elvoltam varázsolva. Azt gondoltam ez a lényeg, még ha most kocsimosóban dolgozik és 0 forintja van, nem szamit, csak hogy jól bánik a lelkemmel és igazán szeret.

Szóval tanultam, fejlesztettem magam, jelenleg külföldön húzzuk az igát, hogy legyen valamink. Ő meg ha épp nem vagyok mellette bújja a neten a fullos nőket. Sokáig tagadta, de az algoritmus nem hazudik. Szexi, festett, kigyúrt bombázó nők ugranak fel szinte az összes oldalán. Én meg itt vagyok annyi éve mellette, kitartóan, semmi külső vagy anyagi dolgot nem elvárva, fitten, nőiesen tartva magam, de nyilván azokkal nem versenyezhetek ès ezzel szembesülök. Ahelyett, hogy értékelné, hogy ilyen nő van mellette, pláne hogy imádok szexelni is… de a mai világban ennyit ezeket nyújtani egy kapcsolatban nem elég?!

Komolyan nem értem a férfiakat, főleg így, hogy ő pl a saját külsejére nem ad, ruhát csak akkor vesz, ha az előző elszakadt, haj nyirás magának 3-al, 0 izom és így vágyik egy olyan ribire? Ilyenkor azt kívánom bárcsak én is a pénzre mentem volna, ha már ugyanezt kapnám de nem kellene ennyit gürcölni. Sokan mondják, hogy ez a férfi működés, megnèzik kell nekik, ez legkisebb “rossz” és örüljek, hogy csak ennyi bajom van vele. Ezzel a megalázottság érzéssel mit kezdjek? Tényleg elkell fogadni, ha férfival élsz , vagy jöhetnek a macskák?27n


2023. szept. 17. 03:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A másik amit ilyenkor gyakran hallok, hogy megnézik, kívánják… de hozzám jön este haza és velem él. Ez lenne a vigasz? Ennek valaki tud örülni? Hogy minden más nőre vágyakozik, legelteti a szemét, de persze nem kaphatja meg ezért jó lesz a szamár is, meg amugyis hova menne, szóval örüljek szépen mert én moshatom a ruháit és mellőlem bámulja őket!!
2023. szept. 17. 03:30
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Neked komoly onertekelesi problemaid vannak ami mar olyan kóros, hogy szakemberre lenne szukseged.
2023. szept. 17. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Túl előre rohamsz.. egy férfi nem tervezi a gyereket az első hónapokban de főként nem az első 1-2 hétben.. uralkodási vágyad van vagy valami kontroll mániád.. ha sokat csalodtál akkor pihentetni kellene a kapcsolatokat nem egyikből a másikba szaladni.
2023. szept. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Fordítva is van ilyen, sajnos, amikor a nő csorgatja másokra a nyálát. Nem a megfelelő emberrel vagy.
2023. szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
4. Na ja és aki öaszs jön ilyen nővel az vele is msgcsinálja és a kovetlezovel is.. mert csal bepe ugranak mondenbe gondplkodas nslkul.. pl jo anyagi hslyzet, jo kocsi, jo lakas , helyes ferfi.. de ki maradt az ismerkedesi szakasz ahol valoban megtudhatna hogy kello erzelem is tarsul e melle.. nem erdekel ha penzessel jon oasze nem vagyok irigy , de ha nimcs erzelem akkor nincs valodi emberi kapcsolat sem.. es igazabol penzeset, helyes faszit konnyebb talani mint egy olyant akit szerethetsz is es viszont. Megszerezni nem olyan nehez mint megtartani valakot nemtol fuggetlenul.
2023. szept. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
5. Szerintem ne gyakorizz részegen.
2023. szept. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

6#

Egyetértek veled.

Valószínűleg a kérdező egy átmulatott szombat éjszaka után írta ki a kérdést,lehet hogy van benne legalább 1 üveg bor is.


Kérdező részegen nem szép dolog Gyakori kérdésekre irogatni

2023. szept. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked nem való párkapcsolat. Egod nulla, önértékelési gondokkal küzdesz. Nem kapcsolat kell neked, hanem egy kiadós dug.ás ami rendszeres. Ne uralni akarj egy embert mert megnéz nőket, hanem együtt élni és szeretni.
2023. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már a kérdést se értem,

"hűséget fogadtam nem vakságot"

tartja a mondás.

2023. szept. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem, nem lehet elvárni, egy olyan férfitól aki kapcsolatban is vadász marad, a tiéd ilyen, keress másikat, aki megfelelő Neked!

Akkor menj csak férjhez, ha oda-vissza nincsenek elvárások, egy jó tanács!

2023. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!