Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki mellett maradni úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki mellett maradni úgy, hogy szereted de nem vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki úgy házasodott, hogy mint embert szerette a párját, de bizonytalannak érezte azt, hogy boldogok lesznek-e később?

Most úgy érzem,hogy én agyalom meg parázom ezt túl, főleg hogy pár év múlva 30 leszek es nem kellene mar variálgatnom.. Honnan tudhatod, hogy szakítani kell, vagy pedig együtt maradni?

Tudom, hogy az a nagy szerelem elmulik ami az elejen van egy kapcsolatnak.

(2 éve vagyunk együtt)



2023. szept. 18. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én azt javaslom, hogy a célok oldaláról közelítsd meg a kapcsolatot. Ha vannak közös távlati tervek, tesztek érte aktívan és jól tudtok együttműködni a hétköznapokban akkor nem érdemes felrúgni azért hátha találsz jobbat, előbb-utóbb minden szerelem elmúlik.
2023. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

30 évesen nyugodtan lehet kombinálni, vagyis illene és szépen olyan társra bukkanni, akivel szerelmesek vagytok egymásba. 50 (+) évesen már nem érdemes, de még fiatal vagy nagyon még jöhet a "Nagy Ő/ az Igazi" simán. Ráérsz gyermeket vállalni 35 évesen is.

Ha a mostani paroddal maradsz ki fog ütközni egyszer, hogy nem kölcsönösek az érzések, félrelépés/válás lesz a vége és a közös gyermek fogja megszívni a legjobban.

Elmúlik a lángoló szerelem sok esetben, viszont ha ápolja a két fél, fenntartja a tüzet, akkor nem tűnik el, tehát két emberen múlik. De a te szituációdban nem lehet harcolni a lényegért egy párkapcsolatban, mert nincs jelen. Maradhatok ti barátok, szeretheted ugyanugy mint most teszed, óriási hülyeség 30(!) évesen együtt maradni valakivel, akit nem kívánsz igazán, nem voltál és leszel belé szerelmes soha.

2023. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ja, hogy csak leszel pár év múlva? Oltári nagy baromság vele maradnod!!!
2023. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A tartós kapcsolat alapja nem a szerelem, hanem az, hogy a problémákat képesek vagytok-e felismerni, megbeszélni és megoldani. HA ez megy, akkor a kapcsolat hosszú lesz.
2023. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha már csak szeretet van attól még bizonyosság is van


Ha bizonytalan vagy, akkor jobban körül kell járni a dolgot, mitől félsz mi hiányzik. Megszokás vagy közös kapocs.


Egy hosszú és működő kapcsolat nem a szerelem tüzétől működik jól, Viszont pont a szerelem elmúltával látszik az ami kell egy hosszu házasság hoz. Lehet hogy te már látod h ez nem működik gyerek van unalmas hétköznapok mellett több 10-20 év múlva sem. Akkor hozd meg a döntést. Kevésbé sérültok házasság előtt mint6gyerek után

2023. szept. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Bár nekünk két év után még mindig kitart a lángoló szerelem, de úgy lennék vele a helyedben, ahogy írod is, hogy igen, már nem kéne válogatni, csak akkor, ha a kapcsolat rossz. Ha csak annyi, hogy elvagy vele, de amúgy minden tök jó és meg tudtok oldani bármit, szerintem akkor maradj vele. Ha rosszul érzed magad, akkor ne. Én igazából már 21 évesen is azt mondtam, hogy nem kell ez a nagy szerelem dolog, csak legyen mellettem valaki normális, legyenek gyerekeink és éljünk normálisan. Ha gyereket szeretnél, akkor tényleg ne nagyon variálj, mert lehet, hogy 40 éves korodig nem találsz szerelmet, utána meg már nem is lehet lassan gyereked.
2023. szept. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 2-esnek üzenem, hogy a legnagyobb közös szerelmem majdnem 60 éves koromban éltem meg. (nő)
2023. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:

Közel 50 felejthető kapcsolat után azt hittem, hogy én már sohasem leszek szerelmes. Egyszerűen képtelen vagyok mély érzelmekre. Jobbat úgysem találok felkiáltással házasodtam. 18 évig működött is remekül a dolog. Egészen addig, míg egy szerelem rá nem döbbentett, hogy semmi keresnivalóm a feleségem mellett. A hölgy nem maradt velem, de amit elindított bennem,az igen. Válás után úgy gondoltam, megint kisebb dúlást végzek a szebbik nem körében, de gyalázatos gyorsasággal elkapták a tökömet, és azóta (24 éve) a tényleges életfogytot töltöm nagy szerelemben.

Szóval lehet valaki mellett maradni úgy, hogy szereted de nem vagy szerelmes, csak éppen qurvára nem érdemes.

2023. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!