Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet jótan paraszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet jótan paraszti ésszel…?

Figyelt kérdés

Azt mondja a párom ez nem azt jelenti hogy lek.rvázott… -Csáládod mellett végig kurválkodtál, -menj ülj bele más fa.szába, -láttalak már eléggel… Csak néhány szösszenet…


Szerintetek?

Köszönöm a válaszokat


2023. szept. 21. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy bekamerázta a várost, és nézi a privát dolgokat mindenhol mi történik. Máskülönben honnan tudná, hogy akivel látott az utcán, vagy bárhol, az munkatárs, szomszéd, barát, rokon, vagy barátnő rokona? Mondd meg neki hogy illegális másokat kukkolni.
2023. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Megvan a híred ezek alapján.

Amúgy nem kurvázott le, "csak" ribizlinek tart. Döntsd el, hogy van igaza és hogy megszoksz vagy megszöksz. Mondjuk ha van benne igazság, akkor nem kéne megharagudni érte...

2023. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Senkit nem csaltam meg soha. Csak mondom
2023. szept. 21. 08:07
 4/14 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok vele, előtte 14 éve akapcsolatom volt, ahol vele jöttem össze a végén.
2023. szept. 21. 08:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért mond ilyeneket ha nincs alapja?
2023. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azt mondja csak bántani akar
2023. szept. 21. 08:22
 7/14 A kérdező kommentje:
De amúgy a kérdésem az volt hogy ezek is lekurváznakot jelentenek vagy sem? Én is és ő is tudja h nem így van, nem csaltam meg senkit
2023. szept. 21. 08:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt jelenti. Még majdnem durvábban, hiszen a krva, az kb veszekedésnél úgy önmagában hangzik el mint indulatszó, ez meg itt szépen kifejti higgadtan.
2023. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm!
2023. szept. 21. 08:50
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Remekul valasztottal part. Amig nem tudod ezt kijavitani, addig el kell viselned ezt a kocsmabolcsessegekkel rendelkezo, egyszeru ciganygyerek szintjen letezo pasast. Miert is valasztottad ot, jobb nem volt abban a zsakfaluban?
2023. szept. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!