Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El mondjam neki vagy jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El mondjam neki vagy jobb ha ezt elhallgatom?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel két éve lefeküdtünk mikor szakítotunk barátommal(mert elment egy randira egy lánnyal miközben mi jártunk állítása szerint nem történt semmi csak fellángolás volt)azóta újra össze jöttünk a barátommal de nagyon haragudott rám.Volt egy party tegnap amin ott volt az a srác is és eléggé berugtunk és felajánlotta hogy aludjunk nála és mivel sehogyse juthattam volna haza máskép ott aludtam én is de abszolút nem csináltunk semmit nem történt semmi utána korán reggel felkelltem és haza mentem de ez valószínüleg barátomnak máskép hatna és nem szeretnék ebből fájdalmat se balhét mit gondoltok?23/L
2010. okt. 17. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha mástól tudja meg?
2010. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha nincs bűntudatod ne mond el.. ha nem történt semmi akkor nem kell lennie :D
2010. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy mástól megtudná de fordított esetben magam se tudom minek örűlnék jobban ha elmondaná vagy ha elhallgatná de ha késöbb derűlne ez ki óhatatlanúl is úgy állna hozzá hogy tuti azért hallgattam el mert még is csak volt valami..ha viszont most mondom el akkor meg túlkombinálja az egésszet és lefog cseszni h minek maradtam ott abban a partyban egyántalán amit valahol jogosnak érzek másrészről viszont ritkán van ilyen és néha kijárna sztem nekem is egy kis lazulás
2010. okt. 17. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:
23 evesen eddig jutottal? Eleg kellemetlen...
2010. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"de ha késöbb derűlne ez ki óhatatlanúl is úgy állna hozzá hogy tuti azért hallgattam el mert még is csak volt valami.."


"ha viszont most mondom el akkor meg túlkombinálja az egésszet és lefog cseszni h minek maradtam ott abban a partyban egyántalán amit valahol jogosnak érzek másrészről viszont ritkán van ilyen és néha kijárna sztem nekem is egy kis lazulás"


Ugye, hogy ugye, az őszinteség. Abban az esetben még a saját meglátásod szerint is csak leszidna. A kis lazulás meg ugye mindenkinek jár, de szerintem ezt egy párkapcsolatban meg kell tudni oldani. Mellesleg "eléggé berugtunk" - ez nálam nem a kis lazulás kategória. :D

2010. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ahelyett hogy lenéznél írhatnád te mit tennél a helyembe kedves válaszadó.Miért meddíg jutottam 23 évesen?Addíg hogy van egy barátom akivel 6 éve járok és az eljegyzést tervezgetjük most fogok diplomázni és nem érzem magam egy kis suttyónak csak mert nem úgy hozta az élet hogy 10-20 srácon túl vagyok nekem jutott 1 aki mellett próbálok kitartani.Lehet tapasztalatlan vagyok ilyen téren ezért kérem mások segítségét..
2010. okt. 17. 18:09
 7/12 A kérdező kommentje:
lehet igazad van eddíg is őszinte voltam most se kéne elkezdeni a titkolózást valószínű nem vezetne jóhoz
2010. okt. 17. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:

"lehet igazad van eddíg is őszinte voltam most se kéne elkezdeni a titkolózást valószínű nem vezetne jóhoz"


Örülök, hogy egyetértünk. :)

2010. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én meg örülök hogy megerősítetél:Dcsak megilyedtem mert nem akarom többé elveszteni a sok hülyeség miatt:)főleg nem most mikor már minden okés 1 éve.köszönöm
2010. okt. 17. 18:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérlek szépen ezt úgy írjuk hogy megiJJJJJedni:) Mond el neki és kész
2010. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!