Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy te a párod mellett az évek alatt nem fejlődtél?



Barátnőm azt mondja sokat fejlődött mellettem. Ez igaz mert sok mindent részben az én segitsegemmel ért el.


Viszont én úgy érzem " hozzám semmilyen pluszt nem adott"

Nyilván a szeretet fontos, ő csak azt mondja hogy hogy tudná bebizonyítani h szeret és fontos vagyok neki.


2023. szept. 24. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Még is mit kellett volna tennie, a Fehér házba bejuttatni?
2023. szept. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. De egyébként a fejlődés rajtad múlik... az a te dolgod, hogy te segítettél neki, de jobb esetben nem viszonzás miatt kellene ezt csinálni...

"ő csak azt mondja hogy hogy tudná bebizonyítani h szeret" - hát ha ez neked nem fontos... meg neked nem elég kielégítő a kapcsolat, akkor meg tudod...

2023. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk neked kéne igényed legyen a fejlődésre. Nyilván ha visszahúzni próbálna, az gáz lenne.

De basszus, örülj hogy szeret :)

2023. szept. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az allitas, mert kicsit zizi a kerdes. Akartal fejlodni, de o nem tamogatott? Lapat. Ne akartal fejlodni, es azt vartad, majd o csinal valamit helyetted, ami neked jo? Lapat. De ebben az esetben teged kene lapatra tenni.
2023. szept. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet.
2023. szept. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem fejlődtél mellette sokkal inkább a te hibád, és nem az övé. Nem is értem, hogy jön ehhez a szeretet, meg hogy bizonyítson. Eléggé zavaros.


Saját magadban kellene meglennie az igénynek, hogy fejlődj, legyenek céljaid. Benne is megvolt, azért tudott fejlődni, segítség nélkül is meg lett volna, hiába fényezed magad.

2023. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!