Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a páromnak,hog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a páromnak,hogy a húgával szerelmesek vagyunk egymásba?

Figyelt kérdés

Egy ideig a párommal közösen éltünk albérletben, utána a pénz miatt tavaly nyáron oda költöztünk a szüleihez és a húgához vidékre a családi házukba.


Tavaly hétköznap elkezdtem onnan a faluból minden nap bejárni autóval a városba dolgozni,és megkértek,hogy vigyem be, mivel útba esik az egyetemista lányukat az egyetemre mindennap.Igazából haza is én hozom( de tényleg nem esik ki abszolút útba van)


Hétköznap 8-4-ig dolgozom,elötte elviszem egyetemre hazafelé,pedig felveszem az egyetemnél.


Elég sok időt töltöttünk az autóban együtt sokat beszélgettünk sokat nevettünk,aztán egy idő után azt vettük észre hogy egyre jobban keressük egymás társaságát, csináltunk titokban közös programokat.


És igen már csókolóztunk is és egyéb más dolgok is történtek.

És erős érzéseim vannak felé,ahogy neki is felém.


Kinga

(a még jelenlegi barátnőm húga ) bevallotta,hogy az első pillanattól kezdve évekkel ezelőtt amikor meglátott már akkor megtetszettem neki.


Igazából Kingával már a közös jövőt tervezzük,kiveszünk valahol a városban egy kis garzon lakást kezdésnek.

Szóval valahogy elő kéne ezt a dolgot hoznom Évinek,hogy szakítok vele és össze költözök a húgával.



2023. szept. 25. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%
És milyen lenne hármasban ? Mekkora buli lenne ha a két lány belemenne.
2023. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
10%

2 lépésben.


1. lépés: Töltsd le, és este nézzétek meg! Kettesben!!! https://www.youtube.com/watch?v=a78SZ7ALClU

2. lépés: Kérdezd meg, hogy szereti-e a testvérét, és azt is, hogy ugye a legjobbat kívánja neki a jövőre!

2023. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Mekkora hányadék parasztok vagytok. Ez nem szerelem hanem a titkolt szeretősdinek az adrenalinja csak.
2023. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Erről egyikünk se tehet,hogy szerelmesek lettünk egymásba,a szívnek nem lehet parancsolni.


Nem akarom megbántani az Évit,jól akarom csinálni korrekt akarok lenni vele, megérdemel egy normális szakítást és az őszinteséget.

2023. szept. 25. 17:24
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem szerelem hanem hànyás. Majd rajossz.
2023. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

#4

" ... korrekt akarok lenni ..."

Már nem vagy az!

Ebből már nem jösz ki jól azt tudod!?

2023. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
A korrektséggel elkéstél.
2023. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem hangzik jól és nem akarom magamat áldozatként beállítani,de szerintem semmi rosszat nem tettem,nem tettünk.

Egyszerűen sok időt töltöttünk egymás társaságában,és szerelmesek lettünk egymásba.

2023. szept. 25. 17:41
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Nm lehet parancoslni?

De, igen, lehet. A hűség döntés kérdése. Gyakran fájdalmas döntés, ez tény. De abszolút parancoslhatsz a szívednek.

De nem tetted.

2023. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
90%

Elárultad magad, troll vagy, és megint provokálsz.


Hihetetlen, hogy egyesek erre verik maguknak.

2023. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!