Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményed?

Figyelt kérdés

A párom olyat mondott az egyik beszélgetésünk alkalmával, ami számomra elég nagy red flag, és most nem tudok másra gondolni, legszívesebben menekülnék. Lehet csak én reagálom túl, ezért kikérném mások véleményét.

Viszont annyira egyedi az eset, hogy ha meglátná biztos magára ismerne, amit szeretnék elkerülni. Tudom, hogy nem szeretitek, de csak privátban küldeném el annak, akit érdekel és elmondaná a véleményét. Köszi!


2023. szept. 26. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Leírhatod priviben.
2023. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit mondott? Választ akarsz kapni a le nem írt kérdésedre? Kamu vagy mint a kérdésed.
2023. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok!
2023. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel :)
2023. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Anonimpp1 válasza:
Engem is érdekelne :)
2023. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz
2023. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi kamu
2023. szept. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Anonimpp1 válasza:
Utolso nem kamu , nekem el küldte üzenetben
2023. szept. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha esetleg gondolod, írhatsz.
2023. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!