Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gaz ez a viselkedes, vagy en reagalom tul a dolgot?

Figyelt kérdés
Igazabol csak szeretnem kiirni magambol, ami bant. Munka mellett egyetemre jarok. Sajnos az utobbi idoben nem haladtam vele tul jol, sokszor vagyok faradt, demotivalt. Ezzel tisztaban is vagyok es igyekszem valtoztatni rajta. A paromat sosem zaklatom ezzel, bar tudja, hogy zavar engem a sajat benasagom, de nem panaszkodom neki, nem nyaggatom vele. Ennek ellenere o eleg gyakran tesz megjegyzest ram. Tegnap peldaul, hogy "ez nagyon gyenge teljesmitmeny", ma pedig, hogy "nekem mindegy, mit csinalsz, nem az en eletem". Azt mondja, o ezzel csak noszogatni akar a tanulasra. Engem viszont teljesen leforraz ezzel es megbant. Kulon elunk, kulon kasszan vagyunk, mindent magamnak finanszirozok iskolatol fuggetlenul, tehat nem az all a hatterben, hogy o tartana el engem, es ezert szeretne, ha haladnek is. Lehet tenyleg en vagyok tul erzekeny, nem tudom. Mar tobbszor mondtam neki, hogy a kisse nyers megnyilvanulasai engem zavarnak, de nem igazan tortent valtozas.
2023. szept. 27. 11:54
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
42%
Egy ÉRETT, FÉRFI kéne neked, mert gondolom a mostani valami takony gyerek.
2023. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondtad neki, hogy mennyire mélyen bánt ahogy beszél veled ilyenkor, mondtad neki, hogy ezzel nem tud motiválni mert csak még jobban elveszi tőle a kedved? Kifejtetted részletesen, hogy ez téged hogyan érint? Ezeket csak azért kérdezem, mert a "mondtam neki, hogy a kisse nyers megnyilvanulasai engem zavarnak" nekem inkább arra utal, hogy nem nagyon mentél bele részletekbe, úgyhogy lehet nem érzi mekkora hatással vannak rád a szavai. Ettől függetlenül úgy gondolom, ebből is értenie kellett volna de ha nem akarsz egyből a szakításon agyalni akkor megpróbálhatod esetleg még utoljára komolyan elmagyarázni neki. Nem akkor, amikor nekiáll magyarázni, ezt ne várd meg, hanem egy semlegesebb pillanatban a mai nap folyamán.

Ha ezek után se hajlandó változtatni, akkor szarjon sünt, nincs szükséged egy érzelmi koloncra az életedben.

2023. szept. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
Korat tekintve mindenkepp ferfi. :-) Joval idosebb nalam, es en sem vagyok mar 20 eves.
2023. szept. 27. 12:03
 4/46 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, velem is sokszor így bánt a közvetlen környezetem és nem tett valami jót az önbecsülésemnek.


Sokszor nagyon szigorú vagyok magammal és másokkal is, nagyon sokszor érzem az életet igazságtalannak, amennyiben más könnyebben boldogul, mint én. Hogy miért? Mert egy idő után te is elkezded mondogatni ugyanezeket magadnak, te is elhiszed, amit ő mondd. Velem is ez történt, tele is vagyok gátlásokkal miatta.


Én a helyedben szakítanék, amennyiben nem változtat a viselkedésén a párod.

2023. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Mondtam mar neki, nagyon sokszor, es komolyan. O eleve ilyen "morgos" tipus, mindig elnezest ker es igyekszik valtoztatni, de sajnos ilyen az alaptermeszete. En ennek a szoges ellentete vagyok, de egyre gyakrabban elrontja az en kedvemet is ezzel. Tudom, ez nem tul jo jel.
2023. szept. 27. 12:05
 6/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem a korától lesz valaki férfi, kérdező. És az egyes válaszolónak igaza van, érett férfi nem mond ilyet, sőt, a helyében én befognám a számat, ha már nem tudok férfiként viselkedni a párkapcsolatomban.
2023. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

"Igazabol csak szeretnem kiirni magambol, ami bant"

Ez a fő probléma. Ezt nem csak kiírni kellene magadból, mert az semmin nem változtat, sőt, idővel csak rosszabb lesz. Hanem mondjuk olyasvalaki mellett megállapodni, aki megbecsül és értékel téged. Aki segít, ha szükséged van rá, és nem beléd rúg.

2023. szept. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Cserben hagy a női intuícióm, ha azt érzem, hogy a végzettség, amit megszerzel, ha munka mellett be tudod fejezni az egyetemet, magasabb, mint amilyen végzettsége a párodnak van?


Az neked kell tudnod, illetve érezned, hogy vajon érdemes-e egy olyan kapcsolatban lenned, ahol a másik nem támogat, nem motivál, hanem lehúzó, lekicsinylő, adott esetben esetleg lenéző, lekezelő megjegyzéseket tesz rád.

2023. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
28%
Hogy őszinte legyek én rám sokkal jobban hat a kritika, mint a pátyolgatás. De ez én vagyok. Ha téged zavar, akkor szakíts! Én direkt csak azért is megmutatnám neki is és persze saját magamnak egyaránt, hogy képes vagyok tullendülni, mert erős akarattal rendelkezem.
2023. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
89%
9-es, hogy rád hogyan hat, azt senki nem kérdezte, a kérdező viszont jelezte többször a pasinak, hogy neki ez rosszul esik, mégis mindig ge.iskedik vele.
2023. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!