Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 60+os férfi miattam hagyja ott a felesègèt akkor ezèrt èn a pokolra jutok és mindenki utálni fog? Vagy azért van aki megèrt?

Figyelt kérdés
Kisvàrosban èlünk ráadásul mindhárman , kicsit faramuci a helyzet és nemtudom mit kellene tennem. Mindneki támad mert én fiatalabb vagyok jóval.
2023. szept. 27. 12:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd figyelembe?
2023. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%
Á nem, csak minden ismerősöd elfordul tőled, az ismeretlenek meg köpnek egyet, ha meglátnak.
2023. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
33%

az a házasság már rég kiégett, lélekben már rég nincs köztük kötelék.

azért támadnak, mert egy csomó embert kellemetlenül ráébreszt, hogy bizony az ő házasságuk is így járhat (vagy már így is járt, és csak formaságból, kényszerből, megszokásból vannak együtt). és hát az emberek egy része úgy kezeli a kellemetlen érzéseket, hogy inkább ellentámadásba lendül ahelyett, hogy szembenézne a saját szorongásaival és elhibázott döntéseivel.

2023. szept. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nem mondhatom el egyesèvel mindenkinek , hogy ők már csak papíron voltak eddig is együtt külön szobában aludtak,külön emeleten.

Akkor miért is engem kell bàntani?

2023. szept. 27. 13:04
 5/34 anonim ***** válasza:
75%
Hoztál egy döntést, most tapasztalod a következményeit. Javulni nem fog a helyzet, remélem megérte.
2023. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Azért drágám, mert ha az a házasság valóban olyan rossz lett volna, akkor már korábban elváltak volna. Marhára bírom az olyan dumákat, hogy ők már csak papíron voltak egymás mellett. Én elhiszem, hogy az a házasság már nem volt jó, de ténykérdés, hogy addig valami mégis összetartotta, amíg te nem jöttél.
2023. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Igen valami összetartotta mégpedig a megszokás. Elmondta a pàrom nem hazudott a vàlást maga akarta , miattam.
2023. szept. 27. 13:14
 8/34 anonim ***** válasza:
56%
Ha már ennyit sem bírsz elviselni az igaz szerelmedért, akkor mi lesz majd 10 év múlva amikor majd ott hagyod egyedül vénségére miután feldúltad a házasságát, mert őt már ápolni kell, te meg még élni akarsz. Növessz addigra vastagabb bőrt.
2023. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%

#6 ez nem csak duma, tényleg sokan kvázi már csak papíron vannak együtt.

persze elhiszem, hogy mennyivel kellemesebb azt képzelni, hogy mindenki holtomiglan-holtodiglan, akik pedig mégsem, azok rögtön beadják a válókeresetet - de csak valami álomvilágban van így, nem pedig a valóságban.

pontosan erről beszélek, az embereket annyira idegesíti, hogy a házasságok nagy része kiég, hogy inkább a kérdezőkhöz hasonlókból csinálják a bűnbakot. pedig tökmindegy. az a házasság akkor is egy rakás menthetetlen szar, ha a kérdező és a szóban forgó faszi sohasem találkoznak.

2023. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
80%

Más házastársát ne kívánd!


Ebből kiindulva egyikőtök 19 másik egy híján 20.

2023. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!