Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallgassak a páromra, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallgassak a páromra, vagy várjak még?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-gyel közös megegyezéssel megszűnt a munkaviszonyom. A legelső munkahelyem volt, 8 évet dolgoztam ott. Azóta állást keresek nagyon intenzíven,eddig 36 helyre küldtem el az önéletrajzom, plusz a motivaciós levelem (ahol kérték). Csak olyan helyekre jelentkeztem, ahol maradéktalanul megfelelek az elvárásoknak. Eddig 2 hely jelzett vissza, hogy nem engem keresnek, 2 pedig behívott állásinterjúra, ahol megígérték, hogy visszajeleznek, ami azóta sem történt meg. Semmi irreális elvárásom nincs sem munkakörülmények,sem anyagiak terén, sőt mobilis is vagyok, nem baj az sem, ha nem Budapesten van a munkahely. Szeptember óta a tartalékaimból élek, eléggé megvisel mentálisan a sikertelenség. A pasim is észrevette, hogy megváltoztam, sokkal ingerlékenyebb lettem, hamarabb felkapom bármi apróságon a vizet. Azt mondja, hogy adjam be olyan helyre is az önéletrajzom, ami nem a végzettségemnek megfelelő, menjek el pénztárosnak valamelyik multihoz, vagy akár takarítónőnek, ilyen helyre biztosan hamar felvesznek. Engem azonban még mélyebbre taszítana lelkileg, ha ilyen jellegű munkát kellene végeznem, úgy érzem ennél jóval többre vagyok hivatott. Nincs már wgy hónapja munkám, és lassan a párom is szakítani fog velem emiatt, legalábbis ettől félek. Pedig soha egy forintot nem kértem tőle, nem is fogok, a tartalékaimból tartom fenn magam.

2023. okt. 2. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Számodra nem megfelelő munkahelyen is lehet várni, csak próbaidő előtt mondj fel mindig, vagy fixáld le, hogy nincs felmondási idő, hogy tudj azonnal lépni. Esetleg alkalmi melók, napszám, stb.,...

Ne a pasid miatt, magadért...

(Én tuti nem csesztetném a párom, sőt, kérés nélkül támogatnám, persze nem ezer évig.)

2023. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap nem sok idő, próbálkozz még.
2023. okt. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Kezd lentebb és törekedj a jobbra..
2023. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne idegeskedj, nézd meg az Élj című filmet.
2023. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki emiatt szakít, az nem szeret.
2023. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Akkor 3 hónapig jár neked álláskeresési járadék, nem? Abból is lehet élni ebben az időben. 1 hónap még nem olyan sok idő, de pár hét múlva azért ha kell a pénz, akkor nyilván az legyen az első, hogy legyen... Lidl-be ha elmész dolgozni, abból megélhetnél... közben jelentkezhetsz máshova...
2023. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Várj még, egy kicsit több türelem... hidd el!
2023. okt. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy állsz anyagilag. Ha közös megegyezés, akkor nem volt végkielégítés, vagy igen? Ha vannak tartalékaid és meg tudod engedni magadnak, hogy még egy hónapig ne dolgozz, akkor keresgélj a végzettségednek megfelelőt. Ha nagyon nem megy, akkor próbálj olyan céghez bejutni alacsonyabb pozícióba, ahol később a végzettségednek megfelelő állást is tudsz kapni. Nem piacképes a szakmád, vagy nagyon speciális, vagy 8 év munkaviszony után miért nem vesznek fel sehova?
2023. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van a párodnak.
2023. okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

"Csak olyan helyekre jelentkeztem, ahol maradéktalanul megfelelek az elvárásoknak."


Mindenki tudja, hogy az elvarasok listaja egy "kivansaglista", es szinte senki nem tud maradektalanul megfelelni neki. Mi is most keresunk embert, es azokat hivjuk be, akiknek megvan a motovaciojuk, es az elvarasok NAGY reszet teljesitik.

2023. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!