Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy a ferfiak szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a ferfiak szeretik ha nok hivjak ki oket randira? Ugyanakor az erdeklodes utana?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, h lanyok nyugodtan hivjak kia ferfiakat randira.aztan ilyen valasozk voltak, h igen aferfiak azt imadjak, de ilyen is, h az a no amelyik kihivja, azt a ferfi nem fogja komolyan venni(pl kapcsolatra), mert a ferfiak kell megszerezzek a not.

En meg soha nem hivtam ki ferfit randira, egyszer egy haverom talan..de nem volt megbeszelve h randi.

Ha akarom, h a sracot erdekeljem, akkor legyek noies es varjam h o mozduljon? Vagy hivjam ki en randira?


2009. jan. 2. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Férfija válogatja.


Ahogy írtad, vannak olyanok, akiknek kell az érzés, hogy ő szerezte meg a nőt és még ha tetszik is neki a nő, akkor is visszautasítja, ha a nő kezdeményezett. (ezt én személy szerint nem tartom normálisnak, de mindegy, csak magánvélemény)


És vannak olyanok, akiket nem az érdekel, hogy hogyan jött össze a dolog, hanem a másik ember érdekli.

Nekem pl. imponál, ha egy nő hajlandó kiszakadni a begyepesedett régi hagyományokból és mer lépni.

2009. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azok a pasik akik félnek kezdeményezni azok tényleg örülnek hogy ha a csaj hívja őket randira de előbb figyeld meg a fiút és ha úgy látod hogy teccel neki csak akkor hívd el bárhova (f/15)
2009. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Könyörgöm, nem kihívnak egy randira, legfeljebb el... Szerintem az a pasi, aki nem képes elhívni elég gyér eresztés, vagy nem érdekled. Azért persze lehet próbálkozni, de sok értelme nincs.
2009. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mai világban, amikor már női egyenjogúság van, szerintem belefér, egy nő is választhat, nemcsak egy férfi
2009. jan. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!