Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az hogy egy pasi ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy egy pasi ha “megszerzett” utána nen akar programokat?

Figyelt kérdés

Mielott osszejottunk folyton etterem, kirandulas, mozi stb

Most meg “inkabb maradjunk otthon”

Hogy lehet egy ferfinel elerni hogy csinaljunk valamit hetvegen?


Csak elakartam menni kirandulni addig amig jo ido van, de az volt a valasz hogy “tul messze van”


Csajok ti hogy eritek el hogy a parotok programozzon?



2023. okt. 6. 08:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard elérni. Ha valakinek nincs erre magától igénye, akkor hagyjad. Keress mást. A randizós időszak a beetetős időszak, imponálni akart. Most már a valódi énét adja, azaz otthonulős, sehova nem menős. Jó ez így neked? Te is ilyen vagy? Ha nem, akkor lépjél. Nem fog megváltozni.
2023. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Még most jöttetek össze? Adj neki egy kis időt. Először rázódjatok össze, aztán jöhetnek a programok. Miért baj az, ha egyelőre csak veled akar lenni?
2023. okt. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szóról szóra egyetértek a #1-el.
2023. okt. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez a baj hogy nem tudom hogy most csak velem akar lenni es azert nem akar menni, vagy tenyleg csak beetett

Mert nekem ugy tunt szeret kiradulni, volt egy csomo helyen

2023. okt. 6. 09:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő lehet, de egyik se jó.
2023. okt. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ad valami magyarázatot arra, hogy most miért nem akar, ha korábban meg úgy tűnt, hogy szeret kimozdulni? Jelezted ezt neki, hogy úgy érzed, megváltozott? LEhet, hogy van valami gondja, munkahely, stb ami nyomasztja és emiatt kevésbé aktív.
2023. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs semmi gondja, ugyanugy van minden

Sokat dolgozik de eddig sokat dolgozott

En meg gondoltam vegre van egy nap hogy nem dolgozik kimozdulhatnank addig amig jo ido van

2023. okt. 6. 09:11
 8/15 A kérdező kommentje:

Teny hogy friss a dolog

De ugy utalom ezt

Minden kapcsolatomnal elojon ez

Es nem tudom mit csinaljak maskepp

Velem van a baj, hogy en programozni akarok?


Oke most ez eloszor jott igy fel, lehet en aggodom tul, mert felhoztam, es tenyleg csak velem akar lenni mert csak egy par hete vagyunk ugy egyutt


Nem tudom hogy lehet pasit ravenni ilyenekre?

2023. okt. 6. 09:14
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Ha ez minden kapcsolatodban problémát okozott, akkor veled van a baj. Nem tudsz megülni a seggeden, és nyúzod a másikat, amikor pihenni szeretne.
2023. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Megmondod neki hogy nem akarsz állandóan otthon ülni, ennyi. Ha nem megy veled sehová, akkor döntsd el hogy jó lesz-e a négy falat bámulni.
2023. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!