Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok tanácsot mit tegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok tanácsot mit tegyek a következö szituácioban?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt,januárra várjuk második gyermekünket.A párom az egyik közösségi oldalon megtalálta az elöttem lévö nagy szerelmét és elkezdtek levelezni.Ezzel még semmi gond nem lenne.A csaj most válik és van uj kapcsolata,de a párom meghivta magunkhoz az én tudtom nélkül ráadásul ugy hogy azt mondta a csajnak titkolják el,hogy ők együtt voltak.Ezeket a dolgokat véletlenül tudtam meg és nem a páromtol.Ő még nem is szólt nekem,hogy meghivta vendégségbe.Ha szol hogy reagáljak?Föleg ha nem is mondja meg mi volt köztük?Mondjam meg hogy tudom ki az és ne engedjem eljönni hozzánk?Teljesen tanácstalan vagyok.
2010. okt. 18. 13:49
 1/9 anonim válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy tudom ki ez a nő és ki volt köztük ( én személy szerint megmondanám a páromnak, hogy nem szeretném, hogy ide jöjjön, mert feszélyezve érezném magamat). Ha ő nagyon erősködne, hogy meg akarja híni, akkor mondanám neki, hogy oke, de akkor következő nap az én volt nagy szerelmemet hívjuk meg vendégségbe.

Szerintem jobb ha őszintén megmondod neki amiket tudsz, mert ha nem akkor is biztos látszani fog rajta hogy nem vagy oldott és akkor a párod sem érti majd a dolgot.

2010. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Nagyon kellemetlen ez az egész szituáció!

Szerintem ha megemlíti a párod, hogy elhív egy hölgyet, akkor tisztázzátok, hogy ki ő, honnan ismeri, milyen viszonyban voltak.

Én tuti megpróbálnék valami kifogást keresni, hogy ne jöjjön el, pl kicsi a gyermeketek és babát i vársz, nem akarsz készülődni annyit.

Egyébként jobb őszintének lenni, mert abból kevéske baj lehet. A párod titkolózása sem jó!

2010. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit akar a nőtől, ez neked nem túl jó hír, az biztos. Valamièrt visszafelé tekint a multba és nosztalgiázik. Pedig mostmár két gyerek mellől nem egyszerű ugrálni. Szerintem had jöjjön csak, te meg legyél vele szivélyes! Ismerd meg kicsit és figyeld a párod felé irányuló jeleit. Amikor becsuktad a csaj mögött az ajtót, ültetsd le a párod és mond el, hogy pontosan tudod, ki ez a nő, nem szereted, ha hülyének néznek, legyen kedves elárulni, mit akarnak egymástól tulajdonképp. Ne nagyon hagyd ezt a kapcsolatot kibontakozni, csak legyél egyenes és határozott, vedd fel a kesztyűt!
2010. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted kedves utolso képes lenne a két gyermekét feláldozni egy régi szerelemért??Én szerintem nem fogom engedni ide azt a nöt,mert elég heves vérmérsékletü vagyok +még a hormonok is dolgoznak és ha esetleg ne adj isten olyat látnék ami nem tetszik biztos csinálnék egy kis balhét(az meg senkinek nem lenne jo).Bár ha elmondja öszintén a párom,hogy ki ő akkor talán megengedem.Hiszen akkor őszinte velem és csak ne kezd ki a jelenlétemben vele vagy forditva.Jaj nem tudom mi lenne a jo-Probálok ésszerüen gondokozni,de olyan nehéz!!:(
2010. okt. 18. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én mást akartam irni, de az utolsó válasz TÖKÉLETES, igy csináld!!! Hibátlan.
2010. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
14.10nél a pont, jól megírta. Fogd vissza magad, ne balhézz, mert annál rosszabb. Majd ha elmegy akkor moshatod a fejét!
2010. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

figyelj, ezen aztán ne parázz!

biztosan megmondja, miért akar egy vadidegen nőt meghívni hozzátok, gondolom ez nem mindennapos. ha akarna tőle valamit, talán nem otthon csinálná, nem gondolod? szerintem nem kell ezen kiakadni, fontosak voltak egymásnak, akar vele dumálni egyet, ennyi. rendes tőle, hogy nem valahová máshová viszi, hanem hozzátok, így te is láthatod, hogy nem csinálnak semmi olyat. ha őt akarná, akkor nem tőled lenne (majdnem) két gyereke!

dolgoznak benned a hormonok, azért látod ezt ilyen negatívan. szerintem nincs ezzel semmi baj, ne fogd fel ilyen rémesen!

ha meg valamit kitalál és nem mondja, hogy együtt voltak régen, elmondhatod, hogy tudsz róla, kár titkolnia. de belegondolva, te érzel valamit is akármelyik régi nagy szerelmed iránt? mert én semmit, de mégis, egyikkel-másikkal elbeszélgetnék, mert valamikor fontosak voltak nekem, és kíváncsi vagyok, hogyan alakult az életük. nyilván csak erről van szó és nem többről!

ne idegeskedj!

2010. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
14:10-es vagyok. Könnyű mondani,hogy ne idegesitsen egy ilyen helyzet, én is idegbajt kapnék, mert ez a visszatekintősdi a férjemre meg rám sem jellemző, ha a párom mègis sunnyogna ilyesmiben, akkor reálisan sok jót nem feltételeznék. Nem hiszem, hogy elhagyna két gyerekkel most a régi nőci miatt, de azért egy körre elvinné, ez foroghat a fejében. Azonban ezt az örömöt sem engedheted meg neki, még jó,hogy nem! Igy jöjjön csak be hozzád a csaj, figyeld a párod is, ne csak a nőt, legyél reálisan szemlélő, aki ismeri a férje minden tekintetét, mozdulatát, ha akar tőle valamit, azt el fogja a tekintete árulni, hiába is titkolná, te ugyis èszre veszed! Aztán ha elmegy a nő, véget vetsz a kis ismerkedésnek, ha érzed, hogy a helyzet meleg kicsit. Csak ügyesen!!!
2010. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát.Megprobálom amit tanácsoltatok,hogy jöjjön nyugodtan és figyelö állásba állitom magam.Csak elég kellemetlen érzés les,hogy tudom ők együtt voltak és szerették egymást anno.

Utolso elöttinek:Az lehet hogy nem érzek semmit az egykori szerelmeim közül senki iránt,de ki garantálja,hogy nem lobbanhat fel köztük megint valami kis szikra?Én se hivom meg az egykori lovagjaimat magunkhoz,föleg nem az ő megkérdezése nélkül,mert tudom nem esne jól neki.Függetlenül attol,hogy szeretem őt nagyon.

2010. okt. 19. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!