Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, és azt mondta ne feszítsem túl a húrt. Ez burkolt fenyegetés volt?

Figyelt kérdés

Az volt a baja, hogy valamire azt mondtam lehet, hogy nem fogja tudni megcsinálni (egy dolog szereléséről volt szó), és még le is idiótáztam egyszer. Azóta is ezt emlegeti, hogy őt hogy megbántottam ezzel, meg hogy mit gondolok én róla, ő mindenhez ért, neki semmi olyan dolog nincs, amihez ő ne értene, és többet ne beszéljek vele ilyen csúnyán.

De az nem probléma, hogy ő előtte azt mondta rám hogy k......san nézek ki, meg b.....i vagyok, mert neki volt oka rá, és gondolkodjak el ezen, meg ne feszítsem túl a húrt, mert nem is ismerem őt, és hogy viselkedjek jól, meg nekem semmi közöm nincs ahhoz, hogy ő mit csinál. Mikor kérdeztem, hogy ezt mire mondta, hogy arra mondta, hogy bántana-e, azt mondta sose, mégis mit gondolok én róla, ezt csak idegességében mondta.


2023. okt. 7. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%

Ha már ekkora feszültségek vannak, ott már nem nagyon lesz mit megjavítani.


De ne legyen igazam...


(Ilyen kommunikációs nehézségekre szakosodott a családsegítő szolgálat. Akár egyedülállókról legyen szó, vagy éppen párkapcsolati probléma...)


Akár pszichológiai szakirodalmat is érdemes olvasgatni, tanulmányozni közösen. Mondjuk könyvtárban.


Van jogi segítségnyújtó szolgálat, ahol szintén tájékoztatnak bővebben mindenféle lehetséges élethelyzetre vonatkozóan.


Az országgyűlési könyvtár van a legjobban felszerelve bármilyen jogi jellegű témával, szakcikkekel, stb.


Sőt, még a gyámhatóságnál is van lehetőség pl. CSAK TÁMOGATOTT DÖNTÉSHOZATALT(!) kérni. Ami nem gyámság egyáltalán, HANEM MÁSMILYEN JELLEGŰ SEGÍTSÉG...

2023. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező trollkodik, ne etessétek..naponta kiírja ugyanezt.
2023. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Troll!
2023. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tipikus narcisztikus a pasi. Hagyd el,,mert tonkreteszi az eleted es a bsrsti mspcsolytsidat is lelepteti meg a csakadodat is…
2023. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll.
2023. okt. 7. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, milliószor kiírtad már a kérdést mégse hagyod el pedig leírták már sokan.
2023. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, nem hagytam el, mert sajnálom az eddig közösen eltelt időt.
2023. okt. 7. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, hülye vagy! Azért nem hagyod el. Millió más pasas létezik, olyan is akad aki imádna míg a híres "párod" lehord aminek lehet és hamarosan jól megver/agyonüt.

Inkább egyedülálló légy, mint bántalmazott vagy rosszabb. Milyen szép emlékek? Az elején eljátszotta a szerelmest, de nem volt az soha és nem is lesz, kihasznál, egyenesen gyűlöl téged! Mi a jó Istent keressel még mellette???

2023. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Egyértelmű, h ez is a te kérdésed. Számtalanszor le lett írva: HAGYD EL! Ez egy nárcisztikus, agresszív gyökér. De neeem.. te inkább maradsz mellette és megkérdezed újra meg újra ugyanazt.

2023. okt. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ez bármelyikőtök részéről lesz jobb? Egyikőtök sem veszi mêg csak emberszámba sem a másikat. Könyörgöm, ha van legalább egy ici-pici eszetek, szakítsatok!
2023. okt. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!