Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakció ez tőle?

Figyelt kérdés

Párom már nem az első alkalommal "mondja le" hogy menjünk valahova..mindig a lentiek a kifogások.


Mindig az a kibúvó úgymond, hogy ő a saját dolgaival nem tud haladni hétkozben csak vasárnap van rá ideje. De olyankor is csak fekszik, elcseszi az időt és semmit nem halad érdemben mint esetleg ha hétkozben foglalkozna vele.


Pl


Ma el akartam vinni egy meglepetés helyre, de a szél miatt nem lehet most így mondtam menjünk máshova.

Ő mondta hogy inkább maradna itthon mert ezt is, azt is meg akarja csinálni mert nincs ideje rá hétkozben stb.

De azért reggel el tudtunk menni szüleivel vásárolni. Délben hazajöttünk, ettünk, most alszik és ott van h megint este és semmit nem csinált a dolgaiból.. legalábbis a " többlet időt" nem használja ki


2023. okt. 8. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehat mindig mindenre raer, csak veled egyutt lenni nem. Nem olyan nehez ezt megfejteni. Mikor vonod le a kovetkeztetest ebbol?
2023. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem fontos neki, hogy te mit szeretnél. Ez az a típus, akinek ha szóvá teszed, akkor nem is érti hogy probléma van, ha szakítással fenyegetik, akkor 3 napig jól viselkedik, és figyelembe vesz, aztán megint a lista végére kerülsz. Én lépnék ilyen kapcsolatból.
2023. okt. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Nincs kedve ahhoz amiket te akarsz
2023. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Kifogásokat keres mindenre, mondhatni lusta. Neked se örül, úgy tart téged, hogy úgyis vele maradsz. De szerintem se kéne.
2023. okt. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

- Nincs rá lóvéja.

- Ciki vagy neki, hogy veled mutatkozzon.

2023. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem izgul már rád annyira, hogy bevállaljon olyan dolgokat, amiket te akarsz.
2023. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz rajta. Hagyd el. Töltsd azzal az időd, akinek fontos vagy.
2023. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már megint kezded? A kommentelők meg próbálnak segíteni (már amelyik)🤡🤡🤡
2023. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!