Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha úgy érzem a párom nem tisztel eléggé? Változhat ez még egyáltalán? Vagy úgy van vele engem már megszerzett, a többi nem számít?

Figyelt kérdés

Például én nem dohányzom, a füstöt se nagyon tudom elviselni, de a párom dohányzik és úgy voltam vele, hogy érte elviselem. A minap viszont egy baráti társaságban voltunk, ahol volt egy kisebb gyerek és egész végig, amíg ott voltak nem gyújtott rá. Amikor elment a kislány és az édesanyja a párom rögtön rágyújtott, mert " végre elmentek a hölgyek" és lehet cigizni...

Akkor én mégis mi vagyok? Nem az a bajom, hogy Őket tiszteletben tartotta, mert ez így nagyon rendes volt tőle, de úgy érzem én is érdemelnék ennyit.



2023. okt. 8. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
A tisztelet teljes mertekben rajtad all. Mivel sose kovetelted meg tőle, igy nem is fog tisztelni. Te magad irtad, hogy elvislelted a kedveert, hatterbe szoritva a sajat egészseged es akarod. Pontosan azt kapod, amit kersz.
2023. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Te nem tiszteled saját magadat kérdező. Ő tőle miért várnád el? Sehogyse értem, eskü.
2023. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Uuuhh nem szabad dohányossal összejönni ha te nem vagy az :D Én is összejöttem, bár igaz hogy ő hazudott, azt mondta csak néha cigizik, aztán kiderült hogy napi egy dobozzal. Remeg ha nem kap óránként cigit. Őt se érdekelte hogy nekem ez sok. Ki is ba.sztam.
2023. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2023. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"úgy voltam vele, hogy érte elviselem"

Jót mond az 1-es - most már el kell viselned, vagy mondd meg, hogy zavar, kérd, hogy redukálja a jelenlétedben a füstölést.

2023. okt. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!