Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban mennyire probléma, ha nagyon másfajta kajákat szeretnek a felek?

Figyelt kérdés
Én bevallom szeretem a hagyományos zsíros kajákat, pörkölt, tarja, hurka, kolbász, stb. Most viszont ismerkedem egy lánnyal, aki azt mondja nem tudja ezeket enni és ilyen progresszívabb irányt képvisel, sok zöldség, gyümölcs, mint nyugaton is a divat. Most az elején ez persze lehet érdekes, de hosszútávon azért főleg, ha együttélnénk és ő főzne, akkor lehet zavarna, csak hiányozna egy jó kis sült, krumplival és kovászos uborkával, mert anyámnnál megszoktam, hogy jól készíti ezeket. Meg a családomban eleve több ilyen grillezés van, ők is furán nézik, ha valaki nem szereti ezt.

2023. okt. 9. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha képesek vagytok egy légtérben normálisan felnőtt módjára viselkedni miközben mindketten mást esztek akkor működhet. Ha nem érzel így és undorodsz, hogy miért azt eszi amit és miért nem azt amit te akkor elgondolkodnék hol itt a hiba
2023. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Nekem volt egyszer egy egeszségtudatos es finnyás kajakritizálós barátom.

Hát mellette eljutottam oda hogy alig mertem enni is. Mert nem akartam azt hallgatni higy te ezt megeszed? Fuj.

2023. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

Trollkodás szagot érzek.


Áhhh, ráharapok...


A párkapcsolatok alapja, hogy a felek képesek legyenek kompromisszumokat kötni. Mivel úgyis felesben végzitek majd a házimunkát, ugye most nyugaton az a divat, azokon a napokon amikor te főzöl lesz jó kis rakott krumpli kolbásszal, másnap meg pihenteted a gyomrod egy kis csirke salátával amit a párod készít. Jókat is eszel és a koleszterined sem fog elszállni.

2023. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

1. Tehát még csak ismerkedtek, de már ott tartasz, hogy ha majd a csaj főzne..

2. Nyugodtan megtanulhatod te is elkészíteni a kedvenc kajáidat, ha tök egyedül élnél, akkor is kéne enni valamit..

3. Anyádnál eszel

4. A grillezéskor megmondod a családodnak, hogy a csaj olyan, amilyen, majd eszik grillezett zöldséget. Ha a család intelligens, elfogadják.

2023. okt. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Hát kérd el anyádtól a recepteket és ugorj neki. A grillen is elfér a marhaszegy mellett a csirkemell meg a cukkini.
2023. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

Hát ne nézzék furán b+, létezik mindenféle ember, hadd ne legyen már baj, ha valaki nem szeret valamilyen ételt... Fogadok falusi a családod...


Egyébként nálunk nem proléma. Én nem eszem húst, a barátom igen. Ha főzünk akkor olyat amit mindketten szeretünk, illetve ő magának húst ha épp akar, de nem igényli mindennap. Van, hogy nem is főtt ételt eszünk, vagy előre elkészítettet, vagy szendvicset, rántottát ilyeneket. Szerencsére ő sem gondolja úgy, hogy mindig ugyanazt kell ennünk és minden napra főznöm :D Most nagy dolog megcsinálni egy lencsefőzeléket aztán én nem fasírttal eszem ő meg igen, ne legyen már nektek se ebből probléma, amúgy te is kipróbálhatnád a zöldséget és a gyümölcsöt, ártani nem fog.

2023. okt. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Aszondja, progresszív, hogy egyél zöldséget meg gyümölcsöt. Ember, én ha lehetne húst hússal ennék, de a kiegyensúlyozott étrend alap. Nem tudom, hány éves vagy, de a korral meg fogod érezni, hogy kellenek a zöldségek is.
2023. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4. +1
2023. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk problémát jelentett. A barátom meg a volt felesége borzasztó ízetlenül főztek. Ha került is hús az ételbe, azt csak nagyítóval lehetett megtalálni. Ha neki főztem, úgy jártam, mint a #11-es, hogy én nem ettem, mert ami neki ízlett, azt én meg sem kóstoltam, az enyémre meg ő fintorgott. Szóval ő most már nálam nem zabál....
2023. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyat akar enni amit én nem szoktam főzni, akkor azt készítse el magának.
2023. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!