Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az első, ami eszetekbe jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az első, ami eszetekbe jut erről? Féltékenyek lennétek egy pultosra?

Figyelt kérdés

Férjem sosem volt eljárkálós, néha a haverjaival beül egy-két italra vagy megiszik egy kávét, de ez is elég ritkán fordult elő eddig. Amióta egy másik nőt is felvettek azóta egyre többször ment, most már szinte mindennap. Órákig ott van, és nem lerészegedve jön haza. Ha elküldöm pl kenyérért, akkor is egy órával később jön haza. A telefonja mindig nála van, lehalkítva. Néha ránéz, ha belépek a szobába és ír éppen, gyorsan elrakja.

Mosás előtt az egyik ruhája zsebében megtaláltam egy kis összehajtott papírt. Rájöttem, hogy egy heti beosztás van ráfirkálva, melyik nap mettől meddig dolgozik valaki. Visszaemlékeztem a férjem melyik napokon volt távol órákig ott azon a helyen, és egyezett azzal amit a papíron láttam. A papírt visszaraktam a zsebébe. Ezek szerint csak akkor találkoznak ha odamegy amikor a nő dolgozik. Nem pedig titokban találkozgatnak szabadidejükben. Nem egy nagy forgalmú helyről van amúgy szó.

Nektek mi jutna eszetekbe erről?


2023. okt. 10. 10:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
Köteles lett volna átadni a zsebei tartalmát hazaérkezéskor. Már itt egy kirívó hiba a részéről. Felfüggesztése már ezért is indokolt, a többi csak hab a tortán.
2023. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%

Exem is a kapcsolatunk vége felé allandóan beült amolyan tippmixes helyre. Ott több pultos is van, akiket ismer is, és akik nem egyszer köré is ülnek vele egy asztalhoz es párom élvezkedik ebben hogy ott "csicseregnek" körülötte a nők neki. Szerintem bármelyiket meg is húzhatná, ha akarja.

De másik exem is siman felszedett már pultosokat es még hívta velünk(mi+haverok ismik) bográcsozni is..

De ezeknek még egy nyaraláson még a recepsciós se csak recepciós hanem nő. Nyaralás alatt felveszik a recepciósokat ismerősnek is.


Az exem(a tippmixes helyre aki jár), mindig azt mondta nekem, hogy minden nő egy q.rva. valahol igaza is van kezdem már érteni én is. Egyiket se zavarja ha házas vki, vagy párja van. De az sem ha nekik van párjuk.

2023. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Folyt És az jut eszembe erről megint(mint mindenről), hogy de jó hogy már nem vagyok vele. Tegnap is jött hozzám (fél éve szakítottunk de még mindig kapar)es a tippmixes helyről jött. A "pultiscsajoktól".Ki se nyitottam az ajtót sem.
2023. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%
Engem sokkal jobban zavarna, hogy részeges disznóval élnék együtt, minthogy mást (akar meg)dug(ni). Szívesen átadnám a csajnak.
2023. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
Remelem nem az en pultosomra.
2023. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem részeges. Nem részegen jön haza, tehát nem azzal a céllal megy, hogy leigya magát.
2023. okt. 10. 11:21
 7/23 A kérdező kommentje:
2-es az én férjem nem ilyen mint a te párod, hogy élvezi a csicsergést, nem is közvetlen típus. Inkább zárkózott.
2023. okt. 10. 11:23
 8/23 anonim ***** válasza:

"Órákig ott van, és nem lerészegedve jön haza."


Hát ez nekem untig elég. De te tudod....


Mondjuk ha sok a vita köztetek, stressz munkahelyen stb. akkor abba menekül. Nem muszáj pont a pultos csajra féltékenykedni, lehet az bárki más is a helyszínen, bárhol igazából.


Van okod féltékenységre a nőn kívül?

2023. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk vitatkozni, nem azt mondom, hogy soha, de elég ritkán fordult elő eddig. Nem tudom mi válthatta ezt ki belőle.
2023. okt. 10. 11:29
 10/23 anonim ***** válasza:
7#De mégis kiszúrt egyet magának..
2023. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!