Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérjem számon a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérjem számon a barátomat vagy menjek el a dolog mellett szó nélkül?

Figyelt kérdés
A barátomnak már 1000x megmondtam hogy nem szeretném látni hogy más csajokat likeol. Meg is mondta hogy nem fog. Erre jön velem szembe egy csajnak a képe akit nem ismerek de ő követi (elérhető ember) és be likeolta a képet amin háttal van és csak a haja látszik meg a feneke..hátulról.. és nagyon kiakadztott ahogy ezt megláttam legszívesebben felpofoznám. Miért csinálja ezt? Elfelejtette hogy mit beszéltünk? Vagy ennyire leszarja az érzéseimet?

2023. okt. 12. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz vele? Mert láthatólag ő nem fog megváltozni.
2023. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nemhogy kérdőre vonnám, hanem együtt sem lennék ilyennel. Lehet ujjal mutogatni, hogy intoleráns femináci vagyok, meg, hogy ész nélkül mondom "minden" kérdésre, hogy szakítsanak, állok elébe. De nekem ez az alja kategória és kész. Bőven van olyan férfi, aki nem csinálja ezt.
2023. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Engem most nagyon le fogtok hurrogni, de engem nem zavart, hogy a volt párom like-olt. Nem ezért szakítottunk, hanem mert külföldre ment élni. Nyilván nem meztelen nőket, az más tészta, de ha egy sima női képet, és nem csak azt futószalagon, az egyáltalán nem zavart.

N

2023. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Dobd ki!
2023. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Ezt én sem értem, vagyis nem teljesen. Nem kell ismernem mindenkit a párom ismerősei vagy barátai közül, felőlem like-olhat bárkit. Becseszne, ha bármelyikünk ilyet szabna meg! Ott repülés van. Viszont itt nem derül ki, hogy számára ismeretlen-e vagy ismerős. Ha ismeretlen modellekről van szó, akkor értem.


34/F

2023. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 sose beszélt vele. Se így se úgy. Régebben mielőtt megismerkedtünk akkor kezdte el követni csak úgy.
2023. okt. 12. 15:15
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Én ezzel úgy vagyok, hogy nem mindegy, milyen képet likeol.


Természetesen ismerős nők (kolléga, rokon, barát, volt osztálytárs, bármi) normális (!) képén nem zavar a like.


De ha egy random nő, akit nem is ismer, és kint van mindene, igenis zavar. Az egy dolog, hogy tetszik neki, de minek kell kimutatni is, jeleket küldeni, hogy lássa a nő, hogy ez neki bizony tetszik? Igenis ez megalázó.


Én egyetlen egyszer adtam új esélyt a barátomnak, amikor ezt észrevettem. Megmondtam, hogy érzek ezzel kapcsolatban, és hogy nyomozni nem fogok, de ha újra meglátok egy ilyet, vége. Lehet választani, ki kell.


Azóta nem likeolt, azt mondta, ő nem tudta, hogy ezzel kapcsolatban így érzek, de már érti.


Javaslom, te is mondd el ezt neki így, de ha újra előfordul, akkor egyszerűen csak leszarja, mit érzel.

2023. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezen nincs mit átbeszélni, egyértelműen nem érdekli hogy ez számodra megalázó. Úgyis fogja csinálni gyugiban. Inkább szakíts, akadnak tiszteletteljes férfiak is hidd el!
2023. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

"A barátomnak már 1000x megmondtam hogy nem szeretném látni hogy más csajokat likeol."


"Kérjem számon a barátomat vagy menjek el a dolog mellett szó nélkül?"

Ha már 1000x megmondtad, akkor szerinted változna az égvilágon valami, ha 1001x is elmondanád? Elmondom neked, semmi. Csak az energiádat pazarlod. Te idegeskedsz ezen.

Ha meg elmész mellette szó nélkül, azzal se vagy előbbre, mivel akkor is belülről ezen örlődsz.

Igen, nagy valószínűséggel nem érdekli ez a dolog, mert ha érdekelné, akkor abbahagyná nem?

Te nem tudsz olyan lenni, akit ez nem idegesít, ő meg nem tud olyan lenni, aki nem lájkol. Mivel már 1000x elmondtad, ebből ő mit lát szerinted?? "Jajj hát hisztikézik kicsit, na és akkor mi van?? Ki hisztizi magát, aztán majd megnyugszik, hisz mindig ez van...." Nem húzod meg a saját határaid, akkor sajnos ez van.

2023. okt. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!