Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők. Nektek miért baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Nektek miért baj, ha rendszeresen kocsmába jár a barátotok?

Figyelt kérdés

Haverral heti átlag 3x megyünk. Egy alkalom 1.5 - 2 óra kb.

1-2-3 sört szoktunk meginni fejenként.


Ráfüggtünk a biliárdozásra. "Ingyen" van (vagyis, ha iszol valamit, akkor nyomhatod neki).

Barátnőm nagyon nem örül ennek... én mondtam neki jöjjön ő is, megtanítom játszani. Nem akar kocsmázni. Mondom akkor veszek itthonra egy asztalt. Azt se engedi, merthogy nagy helyet foglal, és elég drága (kb 300 ezer forint az alja, amit érdemes venni).


Szóval főleg a biliárd miatt megyünk, de persze a sör is jó, és még a társaság is. Van amikor versenyeket szervezünk a többi kocsmába járó emberrel. Nem pénzekben játszunk, csak ilyen tálca sör és hasonló díjak vannak.

Még azt se lehet mondani, hogy csajozni megyünk. Maximum egyszer láttunk jó csajokat betérni oda. A pultos se egy főnyeremény... szóval féltékenykedni se kellene.


2023. okt. 12. 22:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Attól fél, hogy idővel alkoholista leszel.
2023. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok alkoholt fogyasztasz, az a baja.
2023. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
+felesleges pénzkidobás
2023. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem baj. Gondolom neki se baj ha ezalatt az idő alatt más pasival vagyok.
2023. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk mert nem egy kocsmatöltelékkel szeretnék párkapcsolatban lenni. Teljesen felesleges, értelmetlen időtöltés rengeteg pénzért, utána valószínűleg jó büdös vagy, és még az alkoholizmus lehetősége is fennáll.


Nem is értem, a barátnődnek ez miért probléma.

2023. okt. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%

Ezt férfiként mondom, de szerintem egy igazi férfinek a párja mellett a helye. Nem azt mondom, hogy sülve főve együtt kell lenni, de a kocsma és társai nem az a hely

,ahol bárki is azt szeretné, hogy a párja heti 3x ott legyen.

2023. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Kisvárosról van szó. Itt vagy horgászik a férfi, vagy kocsmába jár. Esetleg cross motorral vagánykodik az erdőben, de azt nem nagyon szeretik a gazdák.

A szabadidőm nagy részét még így is együtt töltjük. Talán mindig egymás nyakában kellene lennünk?


Az alkoholtól való félelem jogos, benne van a veszély, hogy nőni fognak az adagok.

Valóban vannak lecsúszott alakok a kocsmában, de sok vizet nem zavarnak. Igazából még jó fejek is.

2023. okt. 12. 23:16
 8/34 anonim ***** válasza:
97%
Az alkoholizmustól fél, ami felé jelenleg magabiztosan haladsz. Azok a "lecsúszott alakok" is valószínűleg pont úgy kezdték, mint te.
2023. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha én is elmehetnék szórakozni heti 3*2 órát nélküle,talán nem zavarna. Az viszont jobban,hogy munka mellett ha mindketten ennyit vagytok távol,az már heti 12 óra lenne összesen. Ez pedig kevés egy kapcsolathoz,ami még friss.

A barátnődnek talán az fáj,hogy tudja,ha ő is ezt tenné amit te,akkor nincs is értelme együtt lenni.

2023. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

De azok a lecsúszott alakok sem lecsúszva születtek. Itt nem azzal van valószínűleg a baj, hogy nem vele vagy 0-24 -ben, hanem hogy nem "jó helyen vagy".

Én heti 3-4x járok edzeni, a barátnőm 1-2x lovagolni. Egyikünket sem zavarja a másik hobbija, mert mindketten ezzel fejlesszük és jól érezzük magunkat. Azt próbáld tényleg megérteni, hogy nem kötekedni akar, hanem félt, hogy nehogy lecsússz

2023. okt. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!