Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a kiakadás, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadás, ha valaki egy konfliktusban lehülyéz, a párom nem áll ki mellettem, és még beszélget is az illetővel?

Figyelt kérdés

Volt egy konfliktusom, a barátom is ott volt, megvédtem magam de azért jó lett volna ha kicsit kisegít, na mindegy. Az illetővel egy utcában lakunk, én nem nagyon látom, de a barátom igen, és még le is áll vele egy "mi a helyzet/ nem sok, veled?" beszélgetésre.

Előtte is beszélő viszonyban voltak, de szerintem alap lenne, hogy ez megszűnik, a vita után.


Kérlek normális válaszokat írjátok.



2023. okt. 13. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Inkább az alap, hogy ha jelen van, kiáll melletted. Ebbe belefér, hogy ezek után köszön, de azert nem haverkodik.

Apárod erre mit mond?

2023. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene segítenie haragudni? Eszembe se jutna ezt várni a páromtól. Kiállni más, de nem ismerjük a szituációt, ha éppen nem volt igazad, akkor nem kellett volna kiállnia érted.
2023. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt tartja valószínűleg, hogy te és ő kettő különböző személy vagytok és attól te rosszban vagy valakivel neki még nem muszáj téged követni, mint az anyját a gyerek. Tök érthető amit csinál, gondolj bele hogyha csak barátok lennétek te akkor se kéne hogy haragudj mert szólt annak az illetőnek akivel te rosszban vagy. Felnőtt ember, te magad döntötted el, hogy vita legyen, olyan feszült legyen a légkör ahelyett, hogy tettél volna rá magasról. Nagyon jól csinálja, hogy a ti ügyetekben nem vesz részt!
2023. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem egy pàrként kezeli a helyzetet hanem mintha kulon jrnátok.
2023. okt. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

Jogos. Nem hülyézünk le senkit, az már nem vita, hanem személyeskedés.

Gondolom elfogytak az észérvek és jött a személyeskedés.

A párodnak ki kellett volna állnia érted.

Nem tudnám elképzelni, hogy az általam szeretett személyt ledegradál valaki és még utána én tárgyalgassak vele. Nonszensz.

Mióta vagytok együtt? Milyen korúak vagytok kb? Párod más helyzetben is viselkedett már így?

2023. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5.

3 éve vagyunk együtt. Igen maskor is viselkedett igy

2023. okt. 13. 11:45
 7/14 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen családi mintát látott vagy ilyen személyiségű szimplán. A párodnak mondtad valamikor, hogy neked ez rosszul esik, mit mond rá?
2023. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hat nyilván nem mondhatom meg neki hogy kivel beszélhet es kivel nem, szóval nem nagyon beszéltem erről vele, meg hát ez nekem alap dolog lenne, függetlenul attol hogy a masik mit akar. Neki nem alap dolog hogy ilyen eset után kerüli az illetőt. És ez fáj nekem, de hát ez van, ő ilyen sajnos...

Csak nekem ez amolyan hátba szúrás érzés. Lehet túltolom énis, de nem tudok mit tenni ellene, ha egyszer fáj, és árulásnak érzem.

2023. okt. 13. 12:32
 9/14 anonim ***** válasza:

Kèrdező.


Èn pl egy ilyen helyetben azt nèzem, hogy kinek volt igaza az adott szituàciòban. Ha a pàrom valami baromsàgot mondott vagy csinàlt azèrt vàllalnia kell a felelőssèget. Ne vàrja azt, hogy kiàllok mellette, ha hülyesèget mondott vagy csinàlt. Ez az àlljon ki mellettem ès szakìtsa meg a kapcsolatot miattam annyira gyerekes ès most majd megint megkapom, hogy ne àltalànosìtsak, de tipikus női dolog.


Mèg mindig attòl nő a nő, hogy nem vàllal felelőssèget a tetteièrt ès vàrja, hogy a fèrfi oldja meg a nehèz helyzeteket.


Ezt nem bàntàsbòl ìrom, hanem napi szinten ezt tapasztalom a nőkön.

2023. okt. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*


Mèg mindig nem attòl nő a nő, hogy nem vàllal felelőssèget a tetteièrt ès vàrja, hogy a fèrfi oldja meg a nehèz helyzeteket.

2023. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!