Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktatok együttaludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktatok együttaludni a párotokkal? Összebújva, elfordulva, közel egymáshoz? Jelent e nektek vmit az elalvási póz? Vagy csak a kényelmeteket nézitek, hogy így a legkényelmesebb, és mindegy ha az a párodtól messze van és elfordulva.

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretlek drágám ! jóéjt neked aztán fordul be a fal felé D vagy átkarol és már akkor is kb 15 perc mulva az ágy másik végében van.
2010. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja amugy nekem ezt hogy , mi milyen pozban alszunk semmit nem jelent!
2010. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazából jelentőssége..Én például nem tudok úgy aludni,hogy átkarol,pedig nagyon szeretem,nyáron melegben meg aztán végképp nem.Néha elalvás előtt mondom neki,hogy bújjunk össze kicsit,akkor hátulról átkarol,egy 15 percet beszélgetünk,vagy csöndben fekszünk,utána pedig ki-ki ahogy kényelmes úgy alszik..
2010. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem laktunk együtt akkor összebújva aludtunk el és az éjszaka folyamán is többször összebújtunk.Mióta összeköltöztünk csak ritkán bújunk össze de hajnalba mindig "keressük" egymást.
2010. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ,de mindig összebújva alszunk el,aztán vmikor csak elfordulunk,de reggel megint mindig egymáshoz bújunk,vagy van olyan h én még alszom és arra ébredek,h ő átölel és néz :)
2010. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pici az ágy,tehát kénytelenek vagyunk összebújva. :)
2010. okt. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kiskifli vagy nagykifli :D altalaban en vagyok a kiskifli :P 23/L
2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kiskifli-nagykifli, vagy a vállára teszem a fejem miközben a hátán fekszik, és úgy. egyébként van valami magyarázat, hogy melyik alvós póz mit jelent, de nincs nagy jelentősége. valaki alapból nem bír összebújva aludni. én nem az a típus vagyok:D
2010. okt. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!