Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfiak nem szeretik egyetlen dicsérő szóval sem illetni a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
A párom különösebben sosem szeretett dicsérgetni, sosem mondogatja, hogy milyen szép vagyok, sosem hallottam azt még tőle, hogy neki én vagyok a legszebb a világon. Nyilván nem én vagyok a legszebb nő a világon, de néha mégis jól esne ezt hallani. Egyébként pedig kifejezetten mutatós, dekoratív, csinos, szép nő vagyok és néha tényleg egy-egy testrészemet meg szokta dicsérni. De azt tapasztalom, hogy a legtöbb férfi ilyen és nem tudok rájönni, hogy ez miért van így. Az apám is ilyen volt, sosem mondta, hogy: "de szép vagy ma lányom". Tőle a legtöbb amit hallottam az volt, hogy: "most szép a hajad". Egyébként pedig mindig azt mondta, hogy: "Te egy közepes nő vagy"- ezzel letörve minden önbizalmamat. Ami persze rosszul esett, mert nem így van. Szóval fejtse már meg nekem ezt valaki, hogy miért van ez így? (Még annyit, hogy nem értékelem túl magam, tényleg jó nő vagyok)
2010. okt. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani,hogy a saját ismeretségi köröd alapján ne általánosíts,én pl minden nap mondom a barátnőmnek,hogy szép stb.Amúgy lehet semmi extra csak bunkók.
2010. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én pl. szerettem dicsérgetni. De nem kellett volna. Valszeg ezért...
2010. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy mondjuk ha tennél fel képet...
2010. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ezt állandóan mondogatni. Egy érett kapcsolatban meg főleg nem.Plusz vannak olyan férfiak akik nem "kimondom amit gondolok" típusúak.Amúgy nekem úgy jön le,hogy te nagyon szeretnéd magad fényeztetni. Viszont ez a te egy közepes nő vagy duma azért durva.
2010. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem "a férfiak", hanem egyes férfiak. Én például szoktam teljesen spontán dicsérgetni, becézgetni a barátnőmet.
2010. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

"Nem mondjuk nőknek, hogy szép vagy. Ők a farkunkra azt, hogy de szép nagy..."


Ilyen egyszerű. :)

2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó jó!:) Hehe!

Amúgy az én párom szokott dícsérni!Persze nem éjjel-nappal, de azért sokszor!És lassan 4 éve vagyunk együtt tehát komolynak mondható a kapcsolatunk!

2010. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert nem kell azt éreznie a nőnek, hogy teljesen megfogott minket. Ugyanis ha érzi a nyerő pozíciót, akkor előbb-utóbb vége, megun, eldob. Ezt most általánosítottam, nem minden nőnél működik, mint ahogy nem minden férfi viselkedik így.
2010. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 xyu ***** válasza:
Nemtudom de ha én bnőm lennél és jol néznél ki akkor dicsérnélek hogy ha 1 taxi lennél beszálnék vagy:DXDvagy hogy de szép vagy ma vagy ilyesmiket.:)
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az exemnek én voltam a legjobb, legcsodálatosabb nő a világon. Úgy tudott bánni a szavakkal, hogy csak na. Közben meg ott sumákolt, ahol nem szégyellte. Nem kell a szavakra adni, ha szeret és szereted, ne akarj többet, de becsüld meg nagyon, ami van. 23N
2010. okt. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!