Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak tartanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak tartanátok egy olyan nőt, aki felhalmoz 20 parfümöt és 8 pár cipőt?

Figyelt kérdés
Emellett hajlama van bipoláris zavarra és nem érti meg hogy a költési mánia lehet amiatt is és anyagi bántalmazásnak veszi azt hogy a párja próbálja kicsit kontrollálni?

2023. okt. 17. 00:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem halmozás, ezek normális mennyiségek. 8 pár cipő? Te valami mélyszegény helyről vagy, hogy ez halmozás?
2023. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%

Nekem van ket par strandpapucsom, es egy par gumicsizmam, oszt hali 😅



39F incel

2023. okt. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem, én inkább azt küldeném pszichiátriára, aki annyira rögeszmés, hogy egy random gyik kérdésen lovagol 2 napja és azon kérdés alapján gyárt másik húszat.

Amúgy, ha valaha is közel kerültél volna nőhöz anyukádon kívül, akkor tudnád, hogy majdnem az összesnek van legalább 8 pár cipője (mellesleg sok férfinak is.) Szóval ne égesd tovabb magad incelke!😉

2023. okt. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Ezerszer inkább, mint téged.
2023. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

Nem látok ezzel semmi problémát, ha anyagilag megengedheti magának (például nem éhezik a sokadik parfüm miatt).

Nyolc pár cipő egyébként mégcsak nem is sok, főleg, ha évek óta ugyanazokat hordja, vagyis nem vesz újakat. Nekem ennél több van és szerintem a páromnak (huszonhat éves férfi) is van nyolc pár cipője.

2023. okt. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Kerdezo melyszegeny helyrol jott….
2023. okt. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
2023. okt. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
98%
Én mondjuk férfi vagyok, de ha kinyitnám a fürdőszobaszekrényt szerintem a halál jönne rád, 15 fajta dezodor, 20 parfüm, ha nem több, szeretem váltogatni, 8fajta testápoló 4 aftershave, éjjeli, nappali krém, kollagén, hialuronsavas szérum, 2 fajta szemkrém, szóval igazán sok cuccom van. Cipőből is van bőven 20 pár, plusz van 10 táskám is, mert utálom a zsebeimet kitömni, arra van a táska kitalálva. Én nem érzem úgy, hogy ez valami vásárlásmánia lenne nálam. Van rá pénzem, megengedhetem magamnak, nem éhezünk, még félre is tudok tenni, ha a párom emiatt korlátozni akarna, lenne hozzá pár szavam, meg emlékeztetném ki fizette ki a tartozásait.
2023. okt. 17. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Juj...szerintem egy átlagos nőnek ennél sokkal több cipője van...A férjemnek is, pedig ő nem nő. Magamból kiindulva. parfümöm nincs 20, valahogy nem az a gyengém, de cipőm...meg ruhám...kiegészítőim! Tőlem biztos beborulnál :D Költési mánia?! Ember, egy rendes bőrcipő esetén pl. alap, hogy ha egyik nap rajtad van, lehetőleg másik nap szellőzzön, meg ugye az ember az öltözékéhez kapcsolódóan váltogatja a cipőit, és nem egy surranója van szezononként. Igen, gyerekkoromban én is a csórók táborát erősítettem, akinek volt egy cipője/szezon, de hála az égnek az az idő elmúlt.
2023. okt. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
104 pár cipőm van, és kb. 30-40 táskám. 7-8 parfümöm...és 4m hosszu gardrobom, De meg is keresem rá. Ha a hölgy is, mi közöd hozzá??? Azt értem, h neked felesleges, de neki nem. Pofám leszakad, majd Ő!!! eldönti, hogy mire költi a pénzét te kontrolmániás f*sz
2023. okt. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!