Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jogom elkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Crazygirl0210 kérdése:

Szerintetek van jogom elkérni a párom telefonját megtekintésre, ha úgy vélem bizonyítékot találnék a megbízhatalanságára?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 07:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen nőt hagynám el, de villámgyorsan.

Kérni kérheted, de vagy átadja, hogy belenézz, vagy nem.

A féltékenység mindig valamilyen önértékelési probléma. Dolgozz magadon, hogy elmúljon!

Minek vagy olyan emberrel együtt, akiben nem bízol?

2023. okt. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
29%
Mit keres az üzlet és pénzügyek rovatban a párkapcsolati problémát érintő kérdésed?
2023. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%

Neki mihez van joga, ha nem lesz igazad?


Amúgy nincs

2023. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%

"Az üzenet:

Akkor , még jó , hogy nem ismerjük egymást. Egyszóval nem volt beleírva , hogy féltékenységről van szó!

Megbízhatóságról volt szó, nem hűségről!

Csak egyszerűen nem szeretem, ha hülyének néznek.

Ti pasik azt hiszitek minden nő beteg és hülye.

Amúgy személy szerint én azért vagyok együtt a párommal, mert szeretem, mégha gondjai is vannak őszinteséggel.

Ismererlenül meg ne betegezz le."


Akkor legközelebb érthetően fogalmazd meg a kérdést!

2023. okt. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor nézem meg a párom telefonját amikor akarom. Szinte mindennapos, hogy elkérem, mert szükségem van az ellemlámpara, és épp az övé van közelebb. Vagy csak simán ülünk egymás mellett és ha akarom nézem, hogy mit néz. Ha akarom belenézek az üzeneteibe... De egyszerűen nem akarom. Mindketten beletudunk néz i a másikéba, mert csak azért van lekódolva, mert előfizetéses, és ugye a bankártya adatok... De ugyan az a feloldókód, mindkét telefonon...

Kezdetektől így van, mióta együtt vagyunk 13éve. Én bízom benne, és ő is bennem. Nem kutakodunk egymás dolgaiban, egyszerűen nincs rá igényünk sem.

2023. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%

"Az üzenet:

Vagy csak a szövegértéseddel van probléma.

Az írtam "megbízhatóság"...

Te aszociáltál a hűségre...."

Javaslom, ne privátban írogass, mert így sosem fogják megtudni, hogy pontosan milyen megbízhatósági problémád van a pasiddal.

Inkább fogalmazd meg érthetően és egyértelműen a kérdésedet.

2023. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Konkrétan mi a probléma a fickóval?
2023. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%
Elverte a pénzeteket, erről van szó, igaz? Ha neked is van benne részed, jogod van utánajárni.
2023. okt. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz, mit fogsz találni?


A bemásolt privik alapján pedig amúgy féltékenységi dolognak tűnik.

2023. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
90%
Már így is többet foglalkoztunk a kérdésével, mint ő maga. Nehogy már nekünk kelljen kitalálnunk, hogy mi a problémája. 😂
2023. okt. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!