Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kér mindig a mellemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér mindig a mellemről képet?

Figyelt kérdés

Barátommal fél éve vagyunk együtt. Már az elején észrevettem, hogy oda van a cicimért és amikor alkalma van, mindig kényeszteti őket. De mindig felhozza mostanában, higy küldjek róluk melltartó nélkül képet, mert ilyen szép ciciket előttem sosem látott. Bennem az van ilyenkor, hogy ha szakítanánk megmaradna neki és annak küldené el, vagy mutatná meg akinek akarja. Lányok, ti sűrűn küldtök képet a meztelen testetekről? Nekem nem szokásom, hisz akkor lát meztelenül, amikor akar.

Ő 23/F, én 23/L


2023. okt. 21. 08:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megengedtem az akkori vőlegényemnek, hogy csináljon rólam pár intim képet. Szóval nem egy hülyegyereknek akit fél éve sem ismerek, hanem annak akivel az életemet terveztem.


Végül szétmentünk és próbált vele párszor zsarolni. Évente kb 2x ír hogy nehogy megfeledkezzek róla. Néha bepróbálkozik hogy összefussunk szexelni és akárhányszor visszautasítom kiakad. Szóval azóta is lebeg a fejem felett hogy bármikor kikerülhetnek a netre, vagy elküldi mérgében egy ismerősömnek, családtagomnak, a páromnak..

2023. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
89%

Rengeteg nudeot kaptam már, egyik exem, akinek a legnagyobb melle volt(közepes), ő nagyon sokat küldött, arccal, szexi videókat is. Sose éltem vele vissza és nem is fogok, ez elvi kérdés

23F

2023. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne küldjél intim képeket, zsarolhat vele bármikor vagy kiteheti őket bosszúból ha szétmentek. Ha küldesz akkor annak tudatában hogy a netre fog kerülni.
2023. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

#1

Amúgy ez tök szomorú de nekem van egy vicces storym ezzel.

Egy nő akivel szexchateltem, és közben küldtünk képet egymásról, megzsarolt hogy elküldi az ismerőseimnek a képeket, ha nem fizetek neki. Én meg nagy farkú, viszonylag sportos testű srác vagyok, és visszaírtam neki, hogy nézzen már rám, ha elküldi nem tönkreteszi az életem, hanem kb csak felkelti az érdeklődését néhány nő ismerősömnek. Ezek után persze nem írt többet és nem is küldte el senkinek

2023. okt. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
70%
4, ez igazából szintén szomorú. Mert ennyire nagy a megkülönböztetés, hogy egy nő ezt soha nem teheti meg, mert az ismerősök érdeklődése mellé ezernyi megaláztatást is kapna. Mert ilyen ez a világ, a férfiaknak bármit, a nőknek semmit..
2023. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele, tenyleg nagy melleim vannak, es ha kikerulne biztos nagy erdeklodes lenne, foleg hogy nagyon sok kozos ismerosunk van.
2023. okt. 21. 08:47
 7/33 Bitorló37 ***** válasza:
90%
Aki még a strandon is leveszi a felsőt, az kb. lesz..ja, hogy ki mit lát.
2023. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%
#6 Szerintem küldj neki nyugodtan, de úgy hogy noncs rajta az arcod. Abból nem lehet bajod és neki isnörömet szerzel. Nekem is sok csaj küldött mát ilyem képet, a legtöbben igazából arccal együtt. Nem küldtem el soha senkinek, megvannak emléknek. :)
2023. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Bitorló37 ***** válasza:
45%
Na látod, még emléked is marad. Örülj neki:)
2023. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen képet csak arc nélkül.
2023. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!