Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú egyedüllét után egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú egyedüllét után egy gyors párválasztásnak milyen hatása volt rátok nézve? Több lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy volt-e köztetek olyan, aki nagyon sokáig volt egyedül majd jött egy lehetőség és egyből kapott az alkalmon és beleugrott egy kapcsolatba. Arra gondolok, hogy választottatok-e úgy párt magatoknak, hogy igazából nem kellett annyira a másik fél, de hosszú várakozás és egyedüllét után végre elmondhassátok, hogy van valakitek, ezért belevágtatok. Mi lett a vége? Végül jól alakult vagy idővel felszínre került az, hogy egy kapkodás volt az egész? Meddig jutottatok, lett-e gyerek, közös ház stb. vagy azért eddig nem jutott el a dolog? Főként inkább nőkkel megtörtént esetekre lennék kíváncsi.
2023. okt. 22. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak olyan volt eddig hogy pár éves egyedüllét után hisnyérzetek alakultak ki.

Pl senki nem szól hozzám nem ölel át sem. Kezdtem megbolondupni es már csak annak is örülni ha a nap "simohlgatja" az arcom vagy egy szellő amikor körbefújt mimtha a derekam karolná át vki. Es csillagász meg ufo csopikba regiztem hátha jön valaki majd onnan.

Ekozben ismerkedtem a neten a barmokkal.es oltottam lefelé a parasztokat.


Aztàn lett egy srác 300 km-re akivel online szerelem lett videocseten is egyutt keltünk ettünk feküdtünk is tisztara ráfügött ő is meg én is. (Mimt valami AI robot en neki ő meg nekem van ilyenekrol film is amugy)

Kozben kialakult egx szexualis hiányèrzésem is de a 300 km-essel nem akartam személyeset mert az èletben ugy se menne mert amugy mások vagyunk(ő gazdasági napi 16 órákat nyom le szántókon és városi. En nala halnék meg a munkátol ő meg vàrosban)

De mivel szexhianyom lett ráböktem a netem egy pasira és elkezdtem vele k.félni es kiderult ő ugyanazt tanulta amit en ugyanolyan sokmindenben mint en sajnos osszejottunk.

Időkozben kiderült hogy egy nárci köcsög de mikor egy nő meg már szerelmes baromi nehéz kilèpni. Sok szenvedes. De kozben az online szerelmem is volt ezt kompenzálta de a nárci gyökér meg tiltotta.


Aztán megmentett egy másik pasi aki az ágyban is rendesen adja meg érzelmileg is egy ész kánaán.

Na itt robbant minden. Hatalmas euforikus érzelmi bomba mindkét oldalról es fergeteges szex.

Benne megvolt minden. Egy pasiban minden "manna" nekem.

4 évig voltunk egyutt.


Es megint egyedul vagyok. Most szexkapcsikban futok csak. Semmiféle szerelmi szeretet vagy èrzelem hiányom abszolut nincs. Nem vágyok ölelésekre puszikra.

Néha csodálkozom is hogy érelmileg érzéketlen "fakírrá" változhattam?


Úgy érzem most vagyok igazán boldog hogy egyszerűen nincsenek szükségleteim csak a szexhiány van.

Az online pasival megy az is ma is, ami eddig(több éves már a kapcsolatunk és már 2 pasit is "túlélt")csak nem igénylem már vele sem. Alig írok ma már neki.

2023. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Jav

Pár éves egyedüllét után hiányérzések alakultak ki.


(Így mentem egy nagy kört a pasikkal és majdnem ugyanott vagyok. Annyiban lett más az egész hogy elmúlt a szeretet szerelemhiányom. Remélem igy is marad)

2023. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

*jav 2

A 300 km-re levő mezőgazdasági, én meg városi vagyok. Eg es föld vagyunk amugy. Csak lelkileg tartozunk össze. Masképp nem menne.

2023. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!