Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel vagy igazam van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel vagy igazam van?

Figyelt kérdés

Ki vagyok borulva azon hogy a párom állandó jelleggel (nem, nem évente 1x) költi a pénzt szórakozásra. Én meg itthon gubbasztok a gyerekkel mert se segítségünk, se mama, se babysitter. Zéró segítség szó szerint.

Tegnap munka után elment haverokkal inni 13tól 19ig. Ma meg valami durvulos rock koncertre megy mert ő megerdemli.

Én meg itthon a hisztis, üvöltő gyerekkel mert ugye érzi rajtam a feszkot.

Ez baromi sok pénz alaphangon 30 de inkább 40. Nekünk ez sok egy fizu és egy gyed mellett.

Persze leultettem már nem is 1x erről beszélni a válasza az volt hogy menjél nyugodtan te is. Ok. Szitu adott nekem de én nem vagyok ilyen bulizós fajta illetve nem a barátnőmmel baszkalnek el hanem a párommal. Vele szeretnék lenni. Alig van velünk. Gyerekkel alig foglalkozik vagy tabketet ad a kezébe mesézni vagy berakja a fürdőkádba addig is csendbe van címszóval.

Én fújom fel de komolyan?!


2023. okt. 22. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fújod fel, egyszerűen többet ér neki a szórakozás, haverok mint a családja. Ő éli jóformán a szingli életét te meg magad vagy ebben a kapcsolatban. Ha nem érti meg, hogy családja van és szükséged van rá, szeretnél vele eltölteni időt, akkor döntsd el, hogy megszoksz vagy megszöksz.
2023. okt. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja hogy ne haragudj szerelmem jobban figyelek mostmar rátok. Aztán sehol semmi.
2023. okt. 22. 17:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én elhagynám, de hát könnyű írni főleg ha lenne segítségem. De ez ígyse jó és nem mehet a végtelenségig. A picinek főleg nem jó. Nem tudom milyen kicsi, de ha bölcsibe már lehet tenni dolgozni talán tudnál legalább pár órát míg a párod küldi a gyerektartást (ha nem teszi bejelented). Segélyszervezet esetleg.
2023. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem te fújod fel, csak úgy jártál, mint a legtöbb nő gyerekvállalás után: hirtelen egyszerre két gyereke lett, és azzal kell szembesülnie, hogy hiába párkapcsolatban vállalt gyereket, valójában egyedülálló anya, csak még egy felnőtt férfiról is gondoskodhat közben.

Ultimátumot kell adnod, ha változást akarsz: vagy felnő, és felnőttként veszi ki a részét a szülői feladatokból, vagy elmész.

2023. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg, ha mondta, hogy menj te is nyugodtan, akkor menj. Kapcsolodj ki te is, mert neked is jar. Az sem jo, hogy allandoan otthon vagy es azon agyalsz, hogy bezzeg a masik. Menj!
2023. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
#5: De vele akar mennni, együtt lenni és írta nem foglalkozik a kicsivel se!
2023. okt. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennek igen hogyne de nem nélküle!!!
2023. okt. 22. 18:48
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom ilyen volt korábban is. Ezzel a tudattal szültél neki. Miért lepett meg, hogy maradt minden a régiben, csak a Te felelősséged nőtt?
2023. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
Minek van nektek gyereketek? Előbb kellett vokna gondolkodni. A pasid egy semmirekellő, te meg így jártál, csak a szegény gyereket sajnálom mert nem tehet a szüleiről.
2023. okt. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönjük, 9-es a hasznos hozzászólást...

Az ilyen tökéletesen semmirevaló, gyűlölködő hozzászólásokat minek kell ideokádni? Amúgy a környezeted hogy viseli a toxikus személyiségedet?

2023. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!