Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekli a vőlegényem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli a vőlegényemet semmi?

Figyelt kérdés
A kezem is úgy kérte meg, hogy csak a dobozt adta ide, és ennyi, fel se tette azt a bizonyos kérdést sem. De őt nem érdekli egy fotózás sem, már amit így a feleségről és férjről csinálnak. De ő nem szereti a karácsonyt, és semmilyen más ünnepet sem. Nem érdekli semmilyen közös program sem.
2023. okt. 22. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenhez akarsz hozzámenni? Ezt nem nevezném vőlegénynek ha meg se kérte a kezed.
2023. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
De mért a vőlegényed? Pont ezért van ez a rengeteg válás! Itt a gyakorin is szenvednek az asszonyok ezrével, mert egy szemétládához mentek, lehetőleg csináltak 3 gyereket is, most meg nyafognak, hogy hogy lehetne megváltoztatni a férjüket, mert elköltözni azt persze nem tudnak, mivel nincs jövedelmük. Örülj neki, hogy most kiderült a köztetek lévő ellentét, később még több ilyen lenne, és szakíts. Nem veszítesz, nyersz. (Ha nem teszed, utána ne gyere vissza a gyakorira rinyálni!)
2023. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
21%
Én még főznék is neked meg jól is tudok.Találkozzunk.Nekem elég extrém ötleteim vannak ahozz hogy úgy kérném meg a csajom kezét hogy az ijedtségtől beszarna.
2023. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

És mi az, ami miatt vele akarnád leélni az életedet?

Mert ezek szerint semmi pozitív sincs benne, azért nem érdemes hozzámenni, hogy ne maradj vénlány....

2023. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk pont hülyeség olyanhoz hozzámenni, akivel 1, nem értitek meg egymást, 2, homlokegyenest különböztök, 3, és még kommunikálni se tudtok, mert ahelyett hogy őt kérdeznéd, ide jössz.

Ebből nem lesz tartós kapcsolat....

2023. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

#5-el értek egyet.

Bár mondjuk a vőlegényről annyit tudunk egyelőre, hogy nem szereti az ünnepeket, és vagy nincs, vagy teljesen más az érdeklődési köre, mint a menyasszonynak.

A fotózás mondjuk (nőként) engem sem érdekelne, tök feleslegesnek tartom.

De azért még a vőlegény is lehet rendes ember, ahogy a menyasszony is biztos az, csak épp nem illenek össze hosszú távon.

2023. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem lenne ezzel bajom, mert én is ilyen vagyok. Engem sem térden állva kértek meg, mégis együtt maradtunk. De ha neked ez probléma, kiszállhatsz belőle, semmi nem kötelező.
2023. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
Nem olyan.
2023. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dens válasza:
13%
Mentális dolog ami gyógyszerrel kezelhető. Az a neve hogy szorongás. Viszont észre kellett volna venned, ha házasságnál tartotok. A többi okoskodóra meg ne halgass, gondolom nem mintaházasságban élnek ők se.
2023. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem értem hogy mit csinálsz még vele? Mint kiderült te az ellenkezője vagy.Oké nem vagyunk egyformák, de azért ennyire befásultnak lenni, ráadásuk ez neked sem fekszik ez a viselkedés.Én nem mennék hozzá, Sőt elis hagynám ott a pillanatban..
2023. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!