Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Örülnétek neki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Örülnétek neki, ha a barátnőtök átváltozna a kedvetekért?

Figyelt kérdés

Vegyük az én példámat.

Minden pasinak van általában egy "álom"nője, akit elképzel magának, szőke nagy mellű, vagy éppen szende kis szűzies. A barátnőjét nem cserélné le, de szívesen ábrándozik ilyenekről néha napján...

A barátomnak pl. a szőke hajú lányok tetszenek, persze aki arca is helyes, nem csak a haj a fontos. Szóval szőke. Csak az a gond, hogy én rövid és vörös hajú vagyok:D Nagyon jó ám a kapcsolatunk, csak azért néha megjegyzi, hogy szívesen látna hosszú szőke hajjal is.:) Ilyesmikre gondoltam, mint paróka...vagy festés... Díjaznátok, ha a barátnőtök próbálná megjeleníteni azt a nőt akit álmaitokban elképzeltek magatoknak?:)


2010. okt. 19. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ja
2010. okt. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyira fontos lenne számára az álom, akkor olyan barátnőt választott volna.
2010. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Kicsit olyan érzésem van,mintha a saját kérdésemet olvasnám vissza -pedig tudom,hogy nem én írtam :D

Nálunk is ugyanez a helyzet. Az én barátomnak is a szőke nő az ideálja,de nekem rövid vörös hajam van. Nekem is szokta néha mondani,hogy milyen jó lenne,ha befesteném a hajam szőkére. Én mindig azt mondom neki,hogy gondolkozom rajta...

2010. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
:DD és mióta gondolkozol rajta?:D Én meg nem tudok kiigazodni rajta, amikor levágattam rövidre, akkor az jó volt, meg, h. milyen dögös, szexi stb:D most meg a hosszú szőke, oh mondom :S
2010. okt. 19. 13:59
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki kategorikusan kijelenti, hogy "ilyen és ilyen csajok" a kedvencei, az nem felnőtt ember.
2010. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A nőknek sokkal jobb ízlésük van.


A fiú utólag mindig rájönne, hogy az eredeti volt a jobb

2010. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nekem hosszú barna hajam volt, a pasimnak (akkorinak) a hosszú szőke, nagymellű lányok tetszettek(a mellmérettel nem volt gondom:P). befestettem a kedvéért szőkére, meglepinek. nem sokkal később szétmentünk, (ez kb. 2-2,5 éve volt) azóta voltam már vörös, fekete, barna, de mindig visszatértem a szőkéhez, az állt legjobban. szóval néha jó a pasikra hallgatni:)


20Ł

2010. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
te soke ribanc!
2010. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Sosem várnám el, hogy a barátnőm megváltozzon miattam. Önmagáért szeretem, és megjegyzéseket sem tennék rá. Milyen fiú már az ilyen...


Kérdező: ne változtass más kedvéért, csakis a saját magad épülése/szépülése miatt.


25/F

2010. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

1. A szeretet azt jelenti, hogy az illetőt olyannak szereted, amilyen, nem akarod, hogy más legyen. Ha ezt akarod, nem őt szereted, hanem egy nem létező fantomot.

2. Ha valaki megpróbál átváltozni a másik kedvéért, annak nincs kialakult személyisége, sőt, legtöbbször megfelelési kényszerrel és kisebbrendőségi komplexussal kűzd. Az ilyen ember sosem érzi magát "elég jó"-nak, ezért képtelen kiegyensúlyozott, kölcsönösségen alapuló párkapcsolat és emberi kapcsolat kialakítására.

2010. okt. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!