Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed egy ilyen kapcsolatról ez alapján? Szerinted is gáz?

Figyelt kérdés

Bátyámról tudni kell, hogy nagyon kövér. Az a fajta, akinek már lendületet kell vennie, hogy felálljon valahonnan, az pedig esélytelen, hogy lehajoljon valamiért, ami leesik a földre. Nem volt mindig ilyen, az évek során jött fel rá, főleg mostanában. A barátnője pedig egy nagyon szép, kb modell alkatú lány. Családi vacsora során valahogy szóba került, hogy ő most kicsit fogyni szeretne (mármint a lány), mert érzi a lábain, hogy nehezebben jön fel a nadrág, stb. De úgy képzeljétek el, hogy 170/50 helyett lehet most 52 kiló max. Erre anyám poénosan megjegyezte, hogy "magadra ennyire figyelsz, a fiamat meg hagyod, hogy ekkora legyen?". A válasz erre egy vállrándítás meg egy "aha" volt, és hozzátette, hogy "nekem mindegy mekkorára hízik, nem zavar".

Ez csak szerintem gáz, hogy ennyire leszarja mi történik a saját párjával? Azt se lehet mondani, hogy a kövér férfiak jönnek be neki, mert amikor összejöttek kb 6-7 éve, akkor épphogy volt egy kis pocakja.


nov. 7. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Valoszinu a no örül hogy igy nem kell senkinek a párja es nem tudja megcsalni elhagyni.
nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit olyan mintha a bátyád barátnőjére haragudnál emiatt, pedig erről a bátyád tehet hogy ennyire meghízott.

Lehet van igazság az első válaszoló szavaiban, de az is elképzelhető hogy ő tényleg úgy szereti ahogy van és nem az anyja vagy a pszichológus hogy állandóan motiválja az egészségesebb életmódra.

Én párom is jóval 100 kg felett volt mikor megismerkedtunk, aztán erőt vett magán, most 90 kg kb, de sosem a kilói zavarták hanem az egészségtelen étkezés. Néha megjegyzem ha este már a 3.édességet bontja, de hát akinek hiába beszél az ember🤷🏼‍♀️

nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ez csak szerintem gáz, hogy ennyire leszarja mi történik a saját párjával?"


És arról mit gondolsz, hogy a testvéred ennyire leszarja, hogy mi történik vele?

nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%
Ez ellen tenni elég nehéz, nem lehet, hogy a bátyád depressziós és a soha meg nem lelhető boldogságot keresi az ételekben?
nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
A fiatalok nem fogják fel a szív és érrendszeri problémák veszélyeit. Ha neki látványra nem zavaró. mert szerelmes, - nekem előfordul ilyen-, ahhoz még felületes, hogy az eü vonatkozásba belegondoljon, lehet ilyen. Sajnos persze. Éretlen még a lány.
nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

5.


Na, azért ez már picit álszent, főleg amikor valaki előadja, hogy de csúnya dolog az elhízás, aztán nagyot kortyol valami piából vagy újabb cigire gyújt, mert ezek nem károsak, kicsit sem.

nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondhstnw a csaj?


-Mama,a kisfia gudztustalanul szetfolyik,hiaba probalom megakadalyozni,h teljes adagot egyen.


-Mama,tegyek lskatot a hutore?



-Nem en vagyok az anyja,h neveljem…


-A fiad felnott,onszantabol hizott el ilyen csunyan.


Barmelyik valasszal csak magara haragitja az anyost es megserti a pasijat.



Az “Aha,nekem mindegy ,mekkorata hizik. “ volt a leheto legcelravezetobb es legintelligensebb vslasz!!!

nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ha rágnána testvéred fülét, hogy fogyjon már le, egyen egészségesebben, mozogjon, ne zabáljon, akkor meg az lenne a baj, hogy nem szereti úgy, ahogy van.
nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Bocs. Most halt meg egy cimboránk ebben 120 kilósan, két árvát hagyva magaután, ezért vagyok eltúlzó.
nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%

9.


Én az alkohollal vagyok így, mert én abban láttam már sokakat elpusztulni/tönkremenni. Az önmagukat nem alkoholistának tartók között is.

nov. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!