Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szeretitek, ha egy csaj őszinte, elétek áll és megmondja az igazat:hogy mi érez?

Figyelt kérdés
L/15
2010. okt. 19. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

ja dislájk

19f

2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az öszinteséget mindenki szereti sztem ilyet feleslegesen ne kérdez (=
2010. okt. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, mit mond. Néha jobb, ha inkább semmit.
2010. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Am egy kicsit függ attól h milyen környezetbe tör rá az őszinteségi roham, m mondjuk azt nem igazán tudom értékelni, ha állunk 20-an a suliudvaron, és odajön szerelmet vallani :D

Első am

2010. okt. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Berlin ***** válasza:
82%
Én jobban szeretem ha hazudik...
2010. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
járnék veled
2010. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki azt állítja az őszinteséget mindenki szereti az már most hazudik, vagy tudatlan :) nem lehet őszintén élni, meeert naaagyon sok mindenkit megbántanál :D neked kell eldöntened mikor érdemesebb egy kedveset füllenteni mint inkább egy kínos vitába keveredni helyette, elmondod-e, hogy megcsalod vagy nem. Attól, hogy szereti lehet azzal segítesz a lelki állapotának, ha nem beszélsz meg mindent ami csak eszedbe jut. (Persze nem is lehet mindig így felfogni :))
2010. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány van akitől szeretem (sőt elvárom, kölcsönösen), hogy teljesen őszinte legyen velem, gondolom egyértelmű, hogy ki az.

A többit 2 részre bontom:

- aki jóban akar lenni velem az legyen

- az összes többi lehet őszinte...

2010. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy korrekt ha őszinte. és inkább fájjon az igazság minthogy hazugságban éljek ami mégtöbb hazugságot szül. vállalja az ember magát. amíg nem kérdezik kussoljon ha meg megkérdezték legalább ne hazudjon :D
2010. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi..

akk. szerintetek ha még 1x következőre az a bizonyos srác, akkor megmondhatom neki?

2010. okt. 20. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!