Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináltok, ha nagyon bejön egy srác de van pasitok?

Figyelt kérdés
Ha a srác jobban bejönne nektek a pasitoknál!
nov. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Személyes példa: a Heaven club-ban vagy 2 órán keresztül hozzásimul az álló farkamhoz.

Óvatosan a bulizós lányokkal férfitársaim!

nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
100%

Ha csak külsőre, azzal nem foglalkozom. Ha belsőre is, akkor elgondolkodom, jó-e nekem a mostani kapcsolatom, aztán ha nem vagyok elégedett, akkor aszerint cselekszem. Attól függ, mi a konkrét probléma. Volt, hogy azon vergődtem, hogy a páromat nem érdekel 1-2 típusú program, ami engem érdekel és nem tudunk együtt menni és megismertem olyat, akit meg érdekelt volna, de ezt megoldottuk, átgondoltam, hogy annyira azért nem fontos, hogy oda is együtt menjünk, mikor amúgy sok más dolgot csináltunk együtt.

Ilyenkor mindig felnagyítódnak a hibák, van, amikor érdemes szakítani, mert tényleg szar a kapcsolat és csak kényelmes volt ücsörögni a biztosban, de van, amikor meg nem ez a helyzet.

nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én örülök ha csak egy olyat találok aki tetszik és viszonzott is.

Általában olyanokkal vagyok akiket nem is lehet csak ugy "lekörözni".

Szakítás után megesik hogy évek is eltelnek mire találok nekem megfelelőt.

nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Tehát ha van egy olyan barátom akivel azt érzem megfogtam az isten lábát(mivel értelemszeruen azzal vagyok csak aki vonz is és nekem a legjobb), hát nemigen rohangálnak jobb pasik nála. Az ilyeneket nehéz megtalálni is meg még hogy szeressen is. Baromi ritka.
nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak azok látnak a barátjuknál jobb pasikat akik nem a lóval vannak..
nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez. kb. lehetetlen. Ha mégis akkor jól megnézem.
nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%

1. Összefekszenek titokban az új kandúrbandival

2. Otthon elkezdik b.szogatni a régi pasikukat, hogy "biztos megcsalsz!" (A goebbelsi "vádold a másokat azzal, amit te csinálsz" propaganda)

3. Hülyítik az új kandúrbandit, hogy "jaj, a pasim borzalmas, pokollá teszi az életem"

4. Miután már elérték, hogy tutora összebútorozhatnak az új kandúrral, elhagyják a régi pasit. (Liánozás)

5. Mindenkinek elújságolják, hogy milyen méltatlan kapcsolatból menekültek meg. (Önsajnáltatás)

nov. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!