Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha valaki ez gondolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha valaki ez gondolja a szaporodásról?

Figyelt kérdés

Én nem ítélem el a gyermekvállalókat, de, és itt jön a DE!!!


- Mind a 2 fél akarja. Komolyan akarja! Mert a legtöbb pasi úgy van vele, mint amikor kutyát kap a kisgyerek. 1-2 hónapig játszik vele, leviszi fosatni, fürdeti, aztán egyre kevésbé, majd 4 hónap után anyura marad, mert ráunt.


- Legyen rá lóvé, akkor is, ha egyedül kell nevelni! SOK lóvé!


- Anyu a szülés után is dugható legyen, mert sok nő ekkor hajlamos bevarrni a nunit, és többet nem szexelni.


- Ne merjen sipítozni anyu, hogy neki milyen nehéz a NŐ - ANYA - FELESÉG - DOLGOZÓ szerepkör! Mert nem volt kötelező szülni, ő akarta!!!



nov. 10. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj, csak az ismerkedés legelején kell közölni, hogy idôben ki tudjanak szórni.
nov. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolsz amit akarsz. Senkinek se kötelező szaporodni.
nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
2%

Én családomban/ismerőseimnél pont az volt sok helyen hogy nem akarta annyira a kutyát/gyereket aztán most meg ők vannak oda érte a legjobban.

Szerintem ez tök aranyos.

Én párom is így volt, tacsit akartam, ő azt mondta nem. Majd azt hogy jó, de ő nem akar foglalkozni vele ő max ha nagyon muszály és beteg vagyok akkor leviszi sétálni, de az az én kutyám lesz. Meg különben is miért egy tacskót, hogy néz az ki.

Most már több mint 2 éve megvan a tacsi, és jobban szereti az apját mint engem. Ő a párom szeme fénye. Reggel a tojásrántottánál 1el több tojást kell főzni, hogy a kis hercegnője is kapjon egy kicsit. :)

nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%

azt gondolsz, amit akarsz, csak ne várd, hogy mások osszák a nézeteidet

aki biztosra tudni véli 20 évre előre, hogy mindig sok lóvéja lesz, az szimplán elbizakodott

a párod nem azért van, hogy legyen kibe belemaszturbálnod, a szexuális vágy pedig nem döntés kérdése

a panaszkodás meg normális emberi dolog, legyen szó akár a saját döntéseid következményeiről, akár rajtad kívül álló történésekről.

nov. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%

"Most már több mint 2 éve megvan a tacsi, és jobban szereti az apját mint engem."


Apját? A párod csinálta fel a kutya anyját? Beteg világ..

nov. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező, kihagytad a legfontosabb feltételt:

..DE, az ne vállaljon gyereket, akinek nem is való az egész, vagy cukormázas álomvilágban él, mert az ilyenek bánják meg a gyerekvállalást.:)

nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

6.


IGAZ! Viszont ez... vékony jég ám.


Lásd a Gyakoris valóságtagadást, amikor leírják, hogy 35+-os pasi vénember, a 40+-os meg már szinte hulla, de egy nő, 50 évesen, 3 gyerekkel, hitelekkel is vonzó, és nem kell lejjebb adni az igényeiből.

nov. 10. 17:44
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
A legjobb az, ha az állam havi ingyenpénzt, támogatást is ad a "pulya" mellé. De ez csak egyes népcsoportok számára lehetsíges.
nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

"Ne merjen sipítozni anyu, hogy neki milyen nehéz a NŐ - ANYA - FELESÉG - DOLGOZÓ szerepkör! Mert nem volt kötelező szülni, ő akarta!!!"


A gyerekhez két ember kell. Ha nem akarnék gyereket, akkor is messze kerülnélek ilyen mentalitással.

nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
13%

Kerdezo,


Azt ugye tudod, hogy az itt valaszt ado emberek 90%-a igenybe vette a CSOK-ot, vagy pedig tervezi igenybe venni a CSOK+ tamogatast ?


Tudod, penzert gyereket szallitanak az allamnak.


Ok igy "uzletelnek". :)

nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!