Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, aki visszacsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki visszacsalta a párját bosszúból? Ha igen, hogy érezte magát az eset után?

Figyelt kérdés
nov. 11. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam ilyen, de általában a bosszú nem annyira kielégítő, mint amilyennek látszik, legfeljebb rövid távon. Utólag esélyes, hogy úgy fogod érezni, hogy annyira rossz vagy, mint a másik.
nov. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Visszacsalta, ez jó. :/ Tisztára, mint az óvodában, megütöttem, mert ő is megütött. Na kb ezen a szinten vannak ezek az emberek. Ahelyett, hogy még a maradék méltóságukat megtartva, emelt fővel távoznának. Szánalmas.


Így mivel lesz jobb az, akit megcsaltak? Legfeljebb ugyanolyan rossz, sőt, ha ezt ő meg tudja tenni, akkor meg már alapból nem volt egy hűséges típus, és lehet, hogy ő csalta volna meg előbb. Ilyet normális, érett felnőtt ember nem tesz, még akkor sem, ha a másik megtette.


Gondolkodj el ezen. Ha az értelmi és érzelmi intelligenciaszintje valakinek nem a béka segge alatt van, akkor felfogja, és megérti ezt. Aki pedig ezt megtette, vagy megtenni készül, az köpjön fel, és álljon alá, mert az annyit ér.

nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy megcsalást alapvetően sem igazán lehet megbocsátani. Vagy úgy kéne érteni, hogy kamu békülés és úgy visszacsalni? Ettől ugyanúgy vagy még jobban lesüllyednénk, ezért nem tartom célravezetőnek. Nehezen és idővel el kell engedni a témát, jönni fog megfelelő.


Nekem kirívó élettörténetem van, miszerint párom nárcisztikus volt egy gyógyszertől és eközben egy rossz banda elszakította őt tőlem. Normális szakítás helyett ghosting-olt és kvázi megcsalással lett tényleges a szakítás. Mivel tudtam az elmegondjáról és piszkáltam, ezért hozzám-vágta a megcsalást. Majd kitisztult a feje és bűnbánattal tért vissza. Azóta semmi baja és együtt élünk. Én ezt megbocsátottam és ráadásul én mentettem meg. De senkitől semmiféle más megcsalást nem tűrnék. Mondjuk: még egyszer megtörténve talán ezt sem csinálnám újra.


35/F

nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bandából valaki fel is lett jelentve, távoltartást is végeztettem ellene. Hosszú történet, már nem ide tartozik.
nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%

Volt egy hasonló eset a mi kis városunkban is. A férj három évig csak hétvégeken jöhetett haza a családjához, a felesége nem bírta a heti egy alkalmat, többre volt szüksége. A férje amikor letelt a 3 év, és haza jött, megtudta, kik voltak a távollétében a feleség partnerei, sorra mindenik feleséget felkereste előbb szavakkal próbálta meg rávenni a bosszu-szexelésre, állítólag a tucatnál több nő közül csak négy esetben kellett

erőszakot alkalmaznia.

nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!