Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljunk hét közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk hét közben a barátommal?

Figyelt kérdés

Nem lakunk messze egymástól, de a várostól igen és ilyen hidegben kint nem lehet mit csinálni, a városba több mint 1 óra az út és általában vagy én megyek hozzá vagy ő hozzám és olyankor csak punnyadunk ... Ötletek? Amiket otthon lehet csinálni, de még sem unatkozunk, stb. (a helyen ahol lakunk nincs sok lehetőség)

Csak normális válaszokat, ha kérhetem.

18/L


2010. okt. 19. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Filmnézés. Pizzaevés. Társasjáték. Családi fényképek nézegetése. Szeretkezés.

Bocs, azt hiszem, így negyed éjfélkor ennyire telik tőlem szellemileg. :D

2010. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát én a helyében fugáználak éjjel nappal.
2010. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jól van de nem szexelhetünk mindig:) valami progi kéne:D elsőnek köszi:)
2010. okt. 19. 23:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire unatkoztok, gyertek Szegedre, k.rvara kell a segitseg, hogy vegre befejezzek a 2-es es 3-as villanyost...
2010. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
száljátok meg egymás hajszálait, az egy darabig eltart, persze ha valamelyikőtök rákos akkor már nem az igazi :(
2010. okt. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
PÁLINKÁT!
2010. okt. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A társasjáték az nagyon jó ötlet, esetleg másokat is el lehet hívni. Esetleg sakkozhattok is, én nemrég fedeztem fel a varázsát újra a játéknak :)
2010. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi a kártyázásra kattantunk rá, lassan már egy fél éve ez állandó otthoni program, és van hogy az egész család játszik.
2010. okt. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi is mindig pizzával sakkoztunk, meg hajnalokig pókereztünk, a társasjáték annyira nem jó, ha én állok vesztésre, ő meg kinevet

a mostani párom kicsit unalmasabb féle, vele amíg ő számgépezik én olvasok, a hogyan hódítsunk pasikat, meg ilyesmi könyveket, Úgy leköt :)

és közben őt faggatom olyanokról, amiket épp olvasok

pl.: te kapcsolatból kapcsolatba járkálsz, vagy egyedül is voltál már?

errő pl azt írta a könyv, hogy az utóbbi az, aki miattad van veled, nem önmaga miatt. stb stb

2010. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

meg tök jó volt, egyszer az ebédlőasztalnál ültünk egymással szemben, és törekedtem arra, hogy ne érezzek semmit, mint egy pszichológus, és figyeltem a párom milyen témákat hoz fel magától, mi érdekli.

először csak heccelt, beszólogatott, hülyét akart belőlem csinálni de nem estem ki a szerepből (nem húzott fel, nem röhögtem el) utána féltékenykedős kérdései voltak, amire nem válaszoltam(nem beszélgetni akartam, hanem figyelni őt)és csak annyit mondtam, hogy miért azt hozza fel, mikor kell nekem más pasi, miért nem az jön pl mikor költözünk össze? miért a negatív, miért nem pozitív a gondolatai.

tök jó játék lett volna, csak ő mindig ki akart mozdítani a szerepemből. így nem tartott sokáig.

mert szerettem volna látni, hogy ha nem veszekszünk, vagy nem szerelem felhő van köztünk, csak mint ember és ember vagyunk, akkor milyen vele.

ennyi

2010. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!