Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély,hogy ez jo legyen ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély,hogy ez jo legyen ?

Figyelt kérdés

Meloba megismertem valakit 1éve tart ez a semmilyen viszony sosem mondtuk ki,hogy szeretjük egymást de nagyon jo a kémia köztünk,veszekedtünk is már sokszor,most ugy adodott,hogy egy közös ismerős és az ő ismerősei elhivták Őt bulizni szinte engedelyt kért h menjen és kijelentette,hogy bizzam benne nem sexelni megy,de ha történne valami akkor vége lenne mindennnek? én mondtam,hogy igen

mert tujda,hogy en szeretnék vele lenni,neha ő is ezt modnja,hogy ő is szeretne de mégsem.Ugy adodd az este,hogy egyik bulibol másikba ment ezekkel es persze rámozdultak amit ő nem utasitott el szinte minden megrtőrtént,mivel ez kiderült mert megereztem es nehezen elmodnta,mondtam h részmről vége,hiszen megmondtam h mi lesz ,erre ő azzal véedekezik ,hogy nem vagunk együtt es most pedálozik felém,hiv hogy talalkozzunk,ölelgetni akar,meg akarja fogni a kezem ...nem bizok benne van esely hogy ez jo legyen



#kapcsolat #buli #nem vagyunk egyut
nov. 12. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom elszállt, innentől nincs értelme, nem lesz jó.
nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam én is,szitne kéreleltem,hogy engedjen el mostmár de nem akar mindenképp szeretne velem talalkozni ..
nov. 12. 15:54
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Nincs. Ha nagyon akartátok volna, volt 1 évetek hogy legyen belőle valami, de nem kellett. Abban igaza van hogy nem vagytok együtt, de egyrészt olyan volt mintha kötöttségek nélkül próbáltátok volna ezt eljátszani, másrészt nagyon sokat érhetsz, ha az első adandó nővel megcsinálja amit akar.


Ha hülye vagy, engedsz neki - erre számít ő is, azért nyal. Ha észnél vagy, akkor tartod magad ahhoz amit mondtál neki, azaz hogy innentől vége.


Sajnos az a gond, hogy tetszik neked hogy így teper most, mert fontosnak érzed magad, pedig egy kamu az egész. Ahogy szokták mondani, a saját kárán tanul az ember.

nov. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

És még a pasi kerdezi van e esélye :D

Van, meghúzhatod te is mint mindenki más is.

nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!