Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mi kapcsolatunk így leírva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mi kapcsolatunk így leírva unalmasnak látszik? Minden párkapcsolat évek múlva uncsi lesz?

Figyelt kérdés

2 éve járunk a barátommal, nem élünk együtt, de heti 2 napot hétvégén együtt szoktunk tölteni.

De mégis annak ellenére, hogy ilyen kevés időt töltünk együtt, én unom ezt a kapcsolatot. Pedig a kapcsolat eleje sokkal jobb volt, és izgalmasabb.

Találkozunk, egyből szexelünk, utána már csak a telefont nyomkodja, vagy szex után alszik. Sokszor átölel, hozzám bújik, puszilgat, de sokszor úgy érzem, csak ez így, ez nekem kevés.

Sose kérdezi meg hogy telt egy napom, vagy hogy hogy vagyok stb. Csak saját magáról beszél. Külsőleg is kicsit elhagyta magát, mióta együtt vagyunk, én nem.

Nem tudom miért, de igazán azt se élvezem már vele, ha kimozdulunk sem, mert volt már úgy elmentünk pizzázni, és akkor is kijárkált dohányozni, tehát ott is sokat egyedül voltam.

Még együtt nyaralni sem voltunk sosem, és kirándulni se sokszor voltunk, de az se volt izgalmas vele, mert olyan unottnak tűnt.

Semmilyen közös hobbira nem nyitott, amit együtt csinálhatnánk. Filmet sem nézünk sosem közösen. Még azt is felajánlottam, ha itthon vagyunk, akkor játsszunk valamit, akár kártyával, akár társassal, de semmire nem vevő.

A hobbija a pecázás, voltam is vele, de azt meg én untam, mert meg sem mutatta, hogy hogy lehet pecázni, meg most télen ezt amúgy sem fogja csinálni. Tehát az az ötlet, hogy esetleg én érdeklődjek az ő hobbija iránt, ez sem lehetséges.

Nem tudom mi lenne velünk együttélés esetén, hogy jobb vagy rosszabb lenne.


nov. 14. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is kapcsolat.

Nem lesz unalmas csak akkor ha megunjátok egymást.

nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb lenne. Ebben nulla perspektiva van.
nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem se kapcsolat

Ez vmi szexkapcsolat csak, de annak is a gyengébb sz.rabb fajtája.

nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én laza szexkapcsolatban jelenleg...nekünk több életünk van.
nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nem unalmas, hanem elhagyott. Egy kapcsolatot gyakorolni kell. Nektek nincs ehhez megfelelő önismeretetek még.
nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha neki horgászás a hobbi, akkor keres magadnak is vmi elfoglaltságot. Ha együtt is vagytok, mások vagytok. Ritka amikor pont ugyanaz az érdeklődés. Filmezést nem nevezném hobbinak,de ott is akad olyan amit te szívesebben nézel, mint a másik. Mondjuk én nyitott lennék, ha tudnám, hogy a másikat is érdekli az amit én szeretek. Lojalitásból végignézném vele. Az elején úgy sem lehet megítélni egy filmet. Ha úgy érzed nagy az ellentét és téged ez zavar, akkor keress mást. Rossz pont az is, hogy elhagyta magát. Nem érdekli mit gondolsz róla? Ez a gyerek magának való szerintem.
nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tesztek azért, hogy ne legyen unalmas, akkor nem lesz unalmas. De ehhez azért mind a ketten kelletek. Lehet, hogy ez nem a pasi az, aki hozzád való.
nov. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!